Téma: Olasz utazás
Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2010-07-30, 20:34   #39 (permalink)
Itália
Új tag
 
Csatlakozott: 10-03-23
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
Itália a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

fradiferi!

Ne aggódj a hőmérséklet miatt. Ugyan az az időszak már utószezon elejének számít, de mi is voltunk már akkor és nem akartunk még melegebbet.
Attól sem kell tartanotok, hogy kihalt helyszínekkel fogtok találkozni. Ember is lesz bőven. Ha még nem voltatok ott, akkor nem fog feltűnni, hogy kevesebben vannak, mint a legsűrűbb időkben.

Monfalcone -ban még nem jártam, de Triest nekem személy szerint olyan nagyon nem tetszett.

Milyen típusú kikapcsolódásra vágytok?

- Ha zene, tömeg, buli, akkor Lignano, Jesoló irányába mozdulnék ki a helyetekben.
- Ha inkább hangulatos mediterrán kis tengerparti településekre vágytok, ahol a tengert nézve vacsorázhattok, akkor Szlovénia irányába érdemes indulni. ( Szlovén tengerpart )
Piran, Portoroz, sőt akár az Isztria Horvát része olyan hangulató, amit csak délebbi olasz részek tudnak.

Ezzel most semmi olyat nem akartam mondani, hogy nem jó helyre mentek. Minden helynek megvan a maga különlegessége, vonzereje. Monfalconéról én ráadásul nem is tudok semmit. Csak ahhoz akartam támpontot adni, hogy ha kimozdultak tudjátok merre mit találtok.
Itália nem elérhető   Válaszol idézettel