Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Az utazás célja > Síelés


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2010-08-07, 13:45   #1 (permalink)
Tag
 
CubaFiesta logója
 
Csatlakozott: 09-10-04
Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 68
Hírnév szint: 15
CubaFiesta már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.CubaFiesta már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül CubaFiesta részére
Alapbeállítás Hová mész síelni az idén?

A hová mész nyaralni az idén topic egyik postja miatt gondoltam adjunk lehetőséget a tél szerelmeseinek is.

Tehát: Hová mész síelni az idén?

Spéci helyek, kedvenc lejtők, isteni panorámák, na és persze az imádnivaló hó.


CubaFiesta
__________________
Kuba::Kubainfo :: Kubai hotelek
CubaFiesta nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-11, 17:12   #2 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 0
Zsófi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Remélem a Dolomitokba, vagy a francia Alpokba. Állítólag ott vannak egy nap alatt nem besíelhető sípályák. Az igazi kihívás!
Zsófi nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-09-21, 19:52   #3 (permalink)
dru
Új tag
 
Csatlakozott: 10-09-21
Összes hozzászólás: 22
Hírnév szint: 0
dru a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Jó helyek vannak bizony. Svájcban nem jártál véletlenül?
Ott még nem síeltem! Milyen dolog ez egy nagy símániástól?
dru nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-13, 18:39   #4 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 0
Zsófi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Svájcban még nem voltam. Messze is van, meg drága is.

Idén Olaszországba, Tonale-be megyünk. Ha valaki már járt ott, írja meg, milyen fajta kaják vannak a sípályákon, és kb milyen áron.
A pályák nagyon jónak, és hóbiztosnak néznek ki, de remélem a faluban is lesz hó.
Zsófi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-18, 18:16   #5 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 15
sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.sorszan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zsófi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Svájcban még nem voltam. Messze is van, meg drága is.

Idén Olaszországba, Tonale-be megyünk. Ha valaki már járt ott, írja meg, milyen fajta kaják vannak a sípályákon, és kb milyen áron.
A pályák nagyon jónak, és hóbiztosnak néznek ki, de remélem a faluban is lesz hó.
Pedig én most pont Svájcba mennék legszívesebben. Odáig repülő, ott meg már vonat. Imádom a hegyeket és a vonatokat... ott meg mindkettő van bőven! Minden este más szállás, más síelésre alkalmas hegy lenne terítéken!
sorszan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-19, 11:42   #6 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kinéztél már valamit?
Igen jól hangzik a dolog, bár én nem szeretek naponta cígelődni, főleg nem síléccel.
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-23, 13:24   #7 (permalink)
Tag
 
Hiccs logója
 
Csatlakozott: 10-04-27
Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 14
Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szerintem is az egyik legjobb síterepek Svájcban vannak. Mi voltunk már Ausztriában is, de nem tetszett annyira, mint Svájc. Mindenkinek ajánlanám. És szerintem meg lehet találni azokat a szállásokat, melyek nem annyira drágák. Mi sem mentünk utazási irodával, privát megszerveztük a saját utazásunkat, és mi foglaltunk szállást is. Szerintem így még egy kicsit akár kalandosabb is. Persze akik nem szeretik a kalandokat, nekik inkább az utazási irodát ajánlanám. A főszezon december közepén kezdődik Svájcban. Mi is szeretnénk visszamenni idén, persze ez majd attól függ, hogy hogy jövünk ki karácsony után anyagiakban De a panoráma gyönyörű, és minőségi sípályák vannak...
Hiccs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-25, 13:58   #8 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 45
Hírnév szint: 0
Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azért, hogy úgy menjek síelni Svájcba, vagy bárhova, hogy minden nap máshol szállok meg... hát! Jó buli lehet, de sok időt elvesz szerintem.
Pont én is Svájcot tervezem, és úgy látom, hasonlóak az aggályaink. :-)
Mondjuk azzal, hogy messze van, nem értek egyet, mármint tényleg messze van, de repülővel szerintem egy-másfél óra lehet maximum, és nem is drága.
Pont most néztem a SwissAir honlapján már 16000 ft-tól vannak jegyek.

Ezzel persze csak annyi a baj, hogy ott nehezebben lehet mozogni így, bár, ha valaki egy helyen síel, mármint egy síközpontnál akkor ez sem probléma, mert ezek meg általában közel vannak a szállásokhoz.
Kitty nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-28, 22:28   #9 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 0
Zsófi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
sorszan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pedig én most pont Svájcba mennék legszívesebben. Odáig repülő, ott meg már vonat. Imádom a hegyeket és a vonatokat... ott meg mindkettő van bőven! Minden este más szállás, más síelésre alkalmas hegy lenne terítéken!
Nem arról van szó, hogy nem mennék szívesen. Csak kéne hozzá egy lottó ötös. Fényképek alapján csodaszép Svájc, és remélem egyszer majd fogok ott is síelni, de az nem idén lesz. Én viszont az autós utakat szeretem jobban, mert repülővel nagyon egy helyre van kötve az ember. A sípályák zárása után viszont még sok idő van lefekvésig, amit mi gyakran a közeli városok megnézésével töltünk.
Zsófi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 13:29   #10 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-11-24
Összes hozzászólás: 58
Hírnév szint: 15
tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tramcrash már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ennek a vonattal továbbutazásnak azért megvan a maga romantikája iszonyú jól hangzik, bár síelve én tuti nem merném bevállalni, túrázva talán, akkor nem kell annyi cucc
Meg lassan ott tartunk, hogy repülővel olcsóbb kiutazni külföldre, mint vonattal.. bár az ottani jegyek árát nem tudom..
tramcrash nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 16:43   #11 (permalink)
Tag
 
bokker logója
 
Csatlakozott: 10-04-14
Összes hozzászólás: 48
Hírnév szint: 0
bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.bokker már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Kitty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért, hogy úgy menjek síelni Svájcba, vagy bárhova, hogy minden nap máshol szállok meg... hát! Jó buli lehet, de sok időt elvesz szerintem.
Bárcsak az lenne nekem az akadálya egy ilyen útnak, hogy sok időt elvesz. Szerintem egy ilyen utazás Svájcban (mármint az hogy minden este máshol aludjak), valami horribilis összegre rúgna. A tömegközlekedés nagyon drága, persze vannak életkori kedvezmények. Itt megnézheted.
valahol azt olvastam, hogy nagyobb városokban a szállás olyan 160 CHF/éjszaka-ról kezdődnek. Át se merem számolni, hogy ez mennyi forintban, de biztos, hogy egy hetet eltölthetnék Zalakaroson egy 3*-os szállodában.
Itt ajánlották ezt, nézd meg.
Azt veszem észre, hogy nagyon népszerű lett Svájc az emberek körében, már ennyire vége van a válságnak?
bokker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-02, 14:05   #12 (permalink)
Tag
 
Hiccs logója
 
Csatlakozott: 10-04-27
Összes hozzászólás: 55
Hírnév szint: 14
Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Hiccs már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
bokker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bárcsak az lenne nekem az akadálya egy ilyen útnak, hogy sok időt elvesz. Szerintem egy ilyen utazás Svájcban (mármint az hogy minden este máshol aludjak), valami horribilis összegre rúgna. A tömegközlekedés nagyon drága, persze vannak életkori kedvezmények. Itt megnézheted.
valahol azt olvastam, hogy nagyobb városokban a szállás olyan 160 CHF/éjszaka-ról kezdődnek. Át se merem számolni, hogy ez mennyi forintban, de biztos, hogy egy hetet eltölthetnék Zalakaroson egy 3*-os szállodában.
Itt ajánlották ezt, nézd meg.
Azt veszem észre, hogy nagyon népszerű lett Svájc az emberek körében, már ennyire vége van a válságnak?
Ki lehet azért hozni elég baráti áron, picivel költségesebbre jön csak ki mint mondjuk Ausztria, de az élmény összehasonlíthatatlan! Hidd el nekem egy kicsivel több spórolással felejthetetlen élménye lehet a családnak. A légkör a helyek és a kultúra magával ragadó, de ezt csak akkor érted meg igazán ha átélted.
A játék linket is köszi bár még soha nem nyertünk semmit, de nagyon vágyom vissza. Nekem Svájcból sosem elég
Hiccs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-04, 22:26   #13 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-04
Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 0
Kosko a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Semmering környékére, ha találunk a határ innenső oldalán valami jó kis szállást.
Eplénybe, vagy Nagy-Hideg hegyre is biztos fel fogunk menni pár hétvégén, ha lesz jó hó. Szerencsére most nagyon úgy tűnik, hogy jó telünk lesz idehaza is.
Lehet végre meg kellene nézni a Mátraszentistváni síparkba is. Ott még nem voltam.
Kosko nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-07, 14:16   #14 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-06
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
WhoKnows? a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én januárban Ausztriába megyek síelni, Lachtalba. Várom már nagyon! ) Tavaly is ide mentünk, és nagyon megtetszett! Svájc, meg más távolabbi országok kilőve az anyagiak miatt. Úgy vagyunk vele, hogy inkább megyünk közelebb több napra. Messzebb nem is éri meg kevés időre menni. Szállást még nem választottunk, tavaly a Sissi Parkban szálltunk meg, lehet, hogy most is mellette döntünk majd, mert meg voltunk elégedve minden téren. Esetleg valakinek van valami tippje? Személyes tapasztalata? Pályaszállást keresünk mindenképp.
WhoKnows? nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-01, 22:15   #15 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-01-01
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Maryke a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

8 éve járunk Lengyelországba. Zakopánétól 8kmre a szállás, nagyon jó ár minőség arány. Síelni BIalka Tátrzanska vált be legjobban.Nagyon családbarát. Idei szezonra termálfürdő is épült a pályarendszer mellett. ( no az nem lehet olcsó).
Maryke nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-08, 21:04   #16 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 0
Zsófi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Megjöttünk Tonale-ből, a síelésből. Hát nem is tudom. Tudok mondani jókat, és rosszakat is.

A rosszak:
A sílifteknél sokszor hosszú sorok voltak, amit kulturált várakozás helyett türelmetlen lökdösődéssel és tolakodással töltöttek.
Az éttermekben is elég nagy tömeg volt, ami nem lett volna baj. Csakhogy először a pénztárnál kellett sorba állni, kifizetni a kaját, majd újra sorba állni a kiszolgáló pultnál. Itt a másik probléma az volt, hogy nem beszélt senki sem angolul, sem németül, tehát mi nehezen boldogultunk a rendeléssel. A másik gond a már említett tolakodás és lökdösődés. Aki hangosabban ordított, az rendelt először, így én többször is vagy fél órát töltöttem a sorban, mert nem sikerült hangosan mutogatnom, mit kérek.
Mi sí-futni is szoktunk, így örömmel láttuk, hogy van erre is lehetőség. Csak azt nem tudta megmondani senki, hogy hol kell oda belépőjegyet venni. Még a síbérlet árusító helyen is félretájékoztattak minket. Azt már nem is említem, hogy nem tudták, mi az a sífutás. Azért sikerült megoldani a problémát egy nap tilosban síelés után.
A sícentrum Tonaléban két részből áll, és köztük elég nagy szintkülönbség van. Ponte di Legnoban sajnos csak hóágyúzott hó volt, ami kissé jegesre fagyott, és a nap sem sütött oda. Kár, mert az erdőben kanyargó pályák nagyon jók voltak, csak én eléggé fáztam, és a hó sem volt az igazi. Itt egy bajom volt a pályákkal, hogy nagyon gyakran keresztezték egymást, sajnos merőlegesen, így nem lehetett igazán száguldozni.

És már át is tértem a jó részekhez.
Tonale egy igazi síparadicsom. Szinte minden szállás pályaszállás, és akármerre néz az ember, gyönyörű hegyeket lát. Az időjárás csodálatos volt. Az első napot leszámítva ragyogóan sütött a nap, fantasztikus, 1,5-2 méteres hó volt mindenhol. Arra síeltünk, amerre csak akartunk. Ezt ki is használtuk.
Ami nagyon tetszett, hogy reggel korábban nyitottak a liftek, este később zártak, mint Ausztriában vagy Szlovéniában, így ugyanazon az áron két órával többet síelhettünk.

Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Kihasználtunk minden lehetőséget a sportolásra. Egész napos lesiklás után még sí-futottunk, úsztunk és a fitnesztermet is meglátogattuk. Este néha sétáltunk a faluban, ahol ingyenes szabadtéri korcsolyapálya is volt, kivilágítva, ráadásul zene is szólt.
Zsófi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-07, 11:42   #17 (permalink)
Új tag
 
Gabratov logója
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
Gabratov a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Eléggé jól hangzik!!!
Bár én sose fogom tudni felfogni,hogy miért csinálják ezt komoly turisztikai csomópontokon,hogy nem képesek világnyelvet beszélni. Ja bocsánat..a francia világnyelv...nem szeretem ezt a hozzáállást. Ezektől a problémáktól eltekintve tényleg jó kis beszámolót olvashattunk. Az meg plusz pont megint,hogy korábban nyitott és később zárt a felvonó.
De engem ez a kézzál-lábbal mutogatás zavarna..amúgy azt is el tudom képzelni,hogy beszéltek angolul csak a fene nagy büszkeségük nagyobb annál.
Emiatt én inkább a szomszédos lejtőket preferálom.
Gabratov nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-07, 12:16   #18 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
casaaa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Közismert dolog a franciákról hogy nem hajlandóak más nyelven beszélni mert aki odamegy az tudjon franciául. Egoizmus, büszkeség.. nem tudom.. de nem szeretem. Én inkább Ausztriát preferálnám. Csak nem olcsók. Nem tudtok valami olcsó megoldás úgy hogy azért jó legyen a hely?
casaaa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-07, 13:08   #19 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Potya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

nemzeti öntudat és kik ha nem a franciák öntudatosak még is csak a lázadások őshazája
de én is azt mondom hogy jobb a közelben ahol nem annyira öntudatosak a vendéglátók így talán tényleg minket és nem a pénzünket látják szívesen, vagy legalábbis nem éreztetik velünk. Pl Osztrákia :d
Potya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-07, 14:04   #20 (permalink)
Új tag
 
Gabratov logója
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
Gabratov a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hát ez a sport nem olcsó...szóval aminek köze van a síeléshez az mind drágaság Sajnos...szóval csak akkor tudod olcsón megúszni ha nyersz valahol valami síelős hétvégét szállással. Na de nem szoktam ilyeneket látni. Persze miért is lenne jófajta nyeremény játék? De lehet nyerni villogós bögrét meg egyéb marhaságokat. Na jó nem offolom a topicot.
Gabratov nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-07, 14:16   #21 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Potya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szerintem ha elég nyitott szemmel jársz és mellé meg szerencséd is van, akkor tutti hogy nyersz egy sétautat a Margitszigetre vagy esetleg Szentendrére vagy egy busz jegyet a Várba
Potya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-07, 14:31   #22 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
casaaa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hát ez remek de inkább nyernék sielést
Eddig nem nyertem de talán most, a remény hal meg utoljára.
casaaa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-07, 14:56   #23 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
hombolome a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

hát casaaa reménykedhetsz de amíg játékot nem találsz addig nincs sok teteje
am ha valaki talál ilyet az engem is érdekelne :-)
hombolome nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-07, 15:19   #24 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Potya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

én most ezt találtam.....

http://www.facebook.com/HotelLover?v...6470109&ref=ts

egy próbát megér
Potya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-07, 16:20   #25 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
casaaa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

tetszik tetszik... meglátjuk hogy sikerül-e elvinni a díjat
casaaa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-08, 10:59   #26 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Potya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

ha elég vicces képet csinálsz akkor simán van esélyed
Potya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-08, 11:42   #27 (permalink)
Új tag
 
Gabratov logója
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
Gabratov a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

na ez picit korrektebb mint a villogós bögre
lehet előszedem a tavalyi szánkázós képeket; remélem az is jó, nem csak a síelős.
Gabratov nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-08, 12:44   #28 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Potya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

hát vagy csinálok egy jó fajta 10 centi hó esett típusú képet
de ha tényleg nyer az ember akkor megéri akár kattintani a géppel kettőt is
Potya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-08, 14:27   #29 (permalink)
Új tag
 
Gabratov logója
 
Csatlakozott: 11-02-07
Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
Gabratov a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

és honnan szerzel 10 centi havat?
ahhoz azért ki kell utazni valahova akkor meg már ugyanott vagyunk majdnem
Gabratov nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-08, 20:17   #30 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-03
Összes hozzászólás: 87
Hírnév szint: 15
Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Franciaországot én is kipróbálnám. Nagyon vonzanak azok a két-háromszáz kilométeres pályarendszerek. Csak az utazási időt sajnálom rá.
Edit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-08, 12:16   #31 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-02-08
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
István32 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekem idén sincs sok pénzem, meg időm sincs messzire menni. Régebben Mátraszentistváni pályán síeltem, de sajna nagyon elszálltak az árakkal. Főleg a büfében. És a sor is megnőtt.
Viszont így, hogy nagy hó van, Kékestetőn is nagyon jó a pálya. Megkérdeztem Kálmánt a régi oktatómat és azt mondta, hogy végig jár a felvonó, lejebb a busz is, sorbanállás meg alig van.
Igaz, hogy így se olyan hosszú mint Istvánban, de így, hogy nem kell sorbanállni, szerintem nagyon korrekt.

Üdv: István
István32 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
síelés, síelni



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)
 
Téma eszközök Keresés ebben a témában
Keresés ebben a témában:

Részletes keresés
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva


Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Hova érdemes utazni télen? Utazás Strandolás és vízi sportok 14 2022-10-28 22:14
Hová mész nyaralni az idén? CubaFiesta Csevegés 54 2012-02-15 16:00


A pontos idő 21:34 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.