Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Az utazás célja > Tanulás és munkavállalás
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2012-01-16, 16:09   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-10
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Gabriel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Miért toboroztok ilyen sokan és ilyen lelkesen? Mi a célotok ezzel?

Erre még mindig nem tudtatok válaszolni és amíg nem teszitek, addig a józanabb olvasók arra gondolnak, ami kézenfekvő: Pénzért
Ez valamiféle piramisjáték? Mennyit kaptok egy belépett tagért? Mennyit gombolnak le egy új belépőről és mi lesz, ha ő nem tud másokat beszervezni?

Bocsánat, hogy ilyen szókimondó vagyok, de többször feltettem a kérdést és nem jön rá válasz.

Nagyon átverés szagú ez az egész.
Gabriel nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
Afrika, India, Kína, Közép-Amerika, munka, önkéntes munka, önkéntesség



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva


Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
California munka szobafestoknek !! alfalfa73 Tanulás és munkavállalás 0 2011-02-12 21:01


A pontos idő 13:58 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.