| Utazás Fórum |
|
|
|
|
#1 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 10-08-10
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0 ![]() |
Miért toboroztok ilyen sokan és ilyen lelkesen? Mi a célotok ezzel?
Erre még mindig nem tudtatok válaszolni és amíg nem teszitek, addig a józanabb olvasók arra gondolnak, ami kézenfekvő: Pénzért Ez valamiféle piramisjáték? Mennyit kaptok egy belépett tagért? Mennyit gombolnak le egy új belépőről és mi lesz, ha ő nem tud másokat beszervezni? Bocsánat, hogy ilyen szókimondó vagyok, de többször feltettem a kérdést és nem jön rá válasz. Nagyon átverés szagú ez az egész. |
|
|
|
![]() |
| Címkék |
| Afrika, India, Kína, Közép-Amerika, munka, önkéntes munka, önkéntesség |
| Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató) | |
|
|
Hasonló témák
|
||||
| Téma | Téma szerzője | Fórum | Válaszok | Utolsó hozzászólás |
| California munka szobafestoknek !! | alfalfa73 | Tanulás és munkavállalás | 0 | 2011-02-12 21:01 |