Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Kötetlen > Csevegés


Szavazás eredménye: Melyik módszert találod a legjobbnak?
SASSEC Biztonsági Csomag Utazóknak 1 20,00%
Reptéri fóliázás 1 20,00%
Háztartási fóliával csomagolok 2 40,00%
Felesleges minden mert velem nem történhet meg, hogy eltünik valamim a bőröndből 1 20,00%
Szavazók: 5. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2010-11-07, 21:38   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-11-07
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
coopter a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Csomagok biztonsága utazáskor

Sziasztok.
Utazás előtt javaslom fordítsatok figyelmet a csomagjaitok biztonságára főleg ha repülővel utaztok, de akár buszos vagy egyéni utaknál is hasznos lehet.
Egy magyar cég a világon egyedülállóan megalkotott egy terméket amivel mindenki megoldhatja a csomagjainak biztonságát. A termék magas minőségű és mégis a létező legolcsóbb megoldás (1 csomag védelme csak 750,-Ft! ellenben a reptéren hasonló megoldás 1600,-Ft!).
A termék neve SASSEC Biztonsági Csomag Utazóknak. keressetek rá.megéri. nekem bevált.
coopter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-25, 16:32   #2 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 09-11-03
Összes hozzászólás: 23
Hírnév szint: 0
szigetan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szigetan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szerintem alaphangon az is fontos hogy egy jó bőröndünk legyen, mert az egy dolog hogy esetleg kilopnak belőle valamit de ahogy bánnak velük a reptéren, elég nagy rá az esély hogy egy gyengébb minőségű szétszakad...
szigetan nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-11-25, 16:41   #3 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 10-08-12
Összes hozzászólás: 171
Hírnév szint: 14
kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
coopter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok.
Utazás előtt javaslom fordítsatok figyelmet a csomagjaitok biztonságára főleg ha repülővel utaztok, de akár buszos vagy egyéni utaknál is hasznos lehet.
Egy magyar cég a világon egyedülállóan megalkotott egy terméket amivel mindenki megoldhatja a csomagjainak biztonságát. A termék magas minőségű és mégis a létező legolcsóbb megoldás (1 csomag védelme csak 750,-Ft! ellenben a reptéren hasonló megoldás 1600,-Ft!).
A termék neve SASSEC Biztonsági Csomag Utazóknak. keressetek rá.megéri. nekem bevált.
Szia!

Ezt az ingyenreklámot már sok honlapon közzétetted! Biztos van akit esetleg érdekel, engem speciel nem!

Véleményem szerint teljesen mindegy, hogy mivel próbálod biztonságosabbá tenni a böröndöt, ha valaki ki akarja nyitni, akkor ki is fogja. Én elég sokszor utaztam már repülővel és soha nem fóliáztattam vagy zártam, ennek ellenére nem tünt még el semmim. Igaz, nem is teszek semmi értékeset bele, azt a kézipodgyászban viszem (fényképező, kamera, akkutöltők, villanyborotva, stb.)
kvalcsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-28, 20:23   #4 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-11-07
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
coopter a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sajnálom, ha megzavartam vizuális figyelmed, de azt gondoltam több embert érdekelne egy olyan lehetőség ami tényleg működik és az ár-érték aránya is a legjobb a világon.
Az hogy veled még nem történt semmi az egy jó dolog, reméljük így is marad, azonban az alábbi linkeken található riportokra felhívnám a figyelmed, hogy a probléma akut és valós!.:

http://www.rtlklub.hu/bulvar/video/49136


http://tv2.hu/tenyek/video/repteri-t...-tenyek-riport


http://tv2.hu/tenyek/video/ferihegyi...ni-a-lopasokat
coopter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-29, 10:45   #5 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 10-08-12
Összes hozzászólás: 171
Hírnév szint: 14
kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nem zavartad meg vizuális figyelmemet és felőlem reklámozhatod, mert biztos van akit érdekel.

Szerintem az a legbiztonságosabb, ha nem teszünk a bőröndbe nagy értékeket. Arra van a kézipodgyász, hogy azokat abban vigyük magunkkal.
Én biztos nem lennék olyan bolond mint az általad belinkelt egyik cikkben olvasott emberek. 800 eurót vagy a 40 ezret érő karkötőt nem tennék bőröndbe.

"Fülvédőben csempészett ki két rakodómunkás a Ferihegyi repülőtérről 800 eurót, amit egy utas bőröndjéből loptak ki. A férfi csak Bécsben vette észre hogy hiányzik a pénze, de a felesége azonnal feljelentést tett és a rendőrök elfogták a tolvajokat. A kamera buktatott le egy másik reptéri dolgozót aki a biztonsági átvilágításkor lopta el egy nő 40 ezer forintos karkötőjét.
A reptéri rendőrök szerint nemzetközi viszonylatban még mindig biztonságos Ferihegy, ugyanis az utóbbi időben, a négymillió utas közül csak 57-től loptak el valamit."
kvalcsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-29, 14:35   #6 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 15
KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.KeriKe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Egyetértek, nem teszünk nagy értékeket, és magunk csomagoljuk be, mert én jobban bízok abban amit én csinálok.
KeriKe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-26, 17:33   #7 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-11-07
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
coopter a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Elkészült a biztonsági csomag használatának bemutató videója.

Elkészült a biztonsági csomag használatának bemutató videója.

klikk az alábbi linkre:

http://www.sassec.hu/hun/index.php?mpc=videok2
coopter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-07, 15:11   #8 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-05-07
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Barbiedoo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Poggyász

Segítséget kérnék. Sehol nem talál, hogy villanyborotvát lehet-e felvinni a repülőgépre, vagy csak a csomagtérbe?
A választ tutira szeretném tudni, mert nem akarjuk, hogy a drága borotvát a reptéren elvegyék...

Köszönöm előre is
Barbiedoo nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
biztonság, csomagolás



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 
Téma eszközök Keresés ebben a témában
Keresés ebben a témában:

Részletes keresés
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 23:06 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.