Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Az utazás célja > Nászút


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2010-12-05, 14:03   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-05
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
N. Gabriella a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Nászút helyszínek - ötletek

Jövő nyáron lesz az esküvőnk és már nagyban folyik a szervezés.
Nászút téma is előkerült és most ötleteket gyűjtünk arra, hogy hova érdemes nászútra menni.

Olyan helyet keresünk külföldön, ami nem hétköznapi. Ahova egy egyszerű nyaralás során nem valószínű, hogy eljutnánk és mégis megfizethető.
Egzotikus távoli helyekről álmodozom, de ez talán anyagilag kicsit túlzás lenne. Horvátország, vagy Görögország és hasonló kaliberű helyszíneknél azért többre vágyunk. Nem, mintha nem lennének ezek az országok is szenzációsan szépek és megfelelőek, de különlegeset szeretnénk.

Afrikát (Egyiptom, Tunézia...) inkább hanyagolnánk. Európai országok közül lenne jó esetleg valami félreeső, de különleges sziget. Esetleg Törökország iránya, vagy még keletebbre.

Nászutasok ötleteit is várom. Hol voltatok nászúton és milyen volt? Ha még csak terv, akkor hova tervezitek és miért?
Sok-sok ötletet írjunk le, hogy lehessen miből válogatni!
N. Gabriella nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-06, 15:12   #2 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-03
Összes hozzászólás: 87
Hírnév szint: 15
Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Edit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mi Mauritiuson voltunk. Nekünk nagyon szép és jó volt, csak ajánlani tudom. Hasonló kaliberű és kicsit olcsóbb de gyönyörű még Indonézia. Egy barátnő fényképei alapján tudom csak, de nagyon szívesen elmennék oda is. Még egy ötlet Réunion szigete, ami Franciaországhoz tartozik, de a jó messze van tőle.
Edit nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-12-07, 16:18   #3 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-05
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
N. Gabriella a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez mind jól hangzik, de rövid tájékozódás után azt kell mondjam az ár miatt nem férnek bele. Kivéve talán Indonézia, de az meg nem vonz engem annyira. Vannak fenntartásaim. Onnan nem csak jót hall az ember. Robbantások és hasonlók.

Kettőnknek olyan fél millió forint a maximum, amit erre költeni tudnánk.
N. Gabriella nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-14, 15:41   #4 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 10-01-26
Összes hozzászólás: 45
Hírnév szint: 0
Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kitty már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én mindig is Egyiptomba szerettem volna elmenni nászútra. Úgy gondoltuk, hogy nem túl biztonságos, sokszor hallottam már, hogy szalmonellát kaptak, vagy hogy úgy kellett kísérni a turista buszt pár rendőrautónak (tehát nem valami jó a közbiztonság), aminek most elég nagy aktualitása is lett.
Ezért mi Ciprusra mentünk...nekünk nagyon tetszett, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kitty nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-16, 14:16   #5 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 10-08-12
Összes hozzászólás: 171
Hírnév szint: 14
kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.kvalcsi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia N. Gabriella!

Nézd meg ezt: Budavár Tours - Zöld-foki szigetek

Egyébként fél millióból különleges helyre, szigetre, 2 személy nem igen tud elutazni, ha ezt költőpénzzel együtt értetted.
kvalcsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-13, 11:02   #6 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-02-10
Összes hozzászólás: 15
Hírnév szint: 0
Malex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ha valaki gyönyörű, egzotikus, de nem túl drága helyen eltöltött nászutat szeretne, annak ajánlom Pargát, ezt a kis görög város, a Jón-tenger partján. Barátnőmmel tavaly nyaraltunk ott, és eldöntöttük, hogy mindenképpen szeretnénk még visszamenni. Négy strandja van, fekvése gyönyörű, látogatói pedig Európa minden részéről valók. Igazi multinacionális nyaralóhely.
Malex nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
házasság, mézes hetek, nászút, romantikus utazás



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 
Téma eszközök Keresés ebben a témában
Keresés ebben a témában:

Részletes keresés
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva


Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Kérdőívek utazás, turizmus, nászút témában csiigusz Csevegés 40 2016-10-29 23:50


A pontos idő 09:13 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.