Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Európa > Dél-Európa > Spanyolország
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


 
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Prev Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Next
Régi 2010-08-19, 13:09   #5 (permalink)
Zit
Új tag
 
Csatlakozott: 09-11-21
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Zit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Személyes tapasztalatom nincs, de nővéremék voltak ingyen szálláson Tenerifén. Többet nem mehetnek, mert miután nem vetek semmit kitiltották őket a szállodaláncból.
Mondhatni volt egy kis balhé, de azért jól érezték magukat.
Zit nem elérhető   Válaszol idézettel
 

Címkék
átverés, ingyen, ingyen szállás, ingyen Tenerife, ingyen utazás, Kanári-szigetek, MLM, RCI, Spanyolország, Tenerife, Time sharing, Üdülési jog



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 12:23 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.