| Utazás Fórum |
|
|
#5 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 09-11-21
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0 ![]() |
Személyes tapasztalatom nincs, de nővéremék voltak ingyen szálláson Tenerifén. Többet nem mehetnek, mert miután nem vetek semmit kitiltották őket a szállodaláncból.
Mondhatni volt egy kis balhé, de azért jól érezték magukat. |
|
|
|
| Címkék |
| átverés, ingyen, ingyen szállás, ingyen Tenerife, ingyen utazás, Kanári-szigetek, MLM, RCI, Spanyolország, Tenerife, Time sharing, Üdülési jog |
| Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató) | |
|
|