| Utazás Fórum |
|
|
|
|
#1 (permalink) |
|
Új tag
Csatlakozott: 13-11-04
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0 ![]() |
Mi ugyanígy jártunk. Nem tudom aktuális-e még az ajánlata a pereskedésre, sajnos nem volt időm eddig az üggyel foglalkozni.
A mi dátumaink: 2010.02.10 az előadás, és karácsony előtt egy héttel utazhattunk volna - ha nem lettem volna iskola igazgató, aki ezekben a napokban természetesen nem távozhatott külföldre. Megírtam nekik - eleve kizártam a téli utazást a kérdőívükön -, de választ nem kaptam, azóta is hallgatnak. Nem mentem pereskedni, de minden alkalmat megragadok arra, hogy elmondjam: a TENGERSZINT Kft egy csaló társaság, az intelligencia szikráját sem vélem felfedezni bennük, SENKI NE DŐLJÖN BE NEKIK! |
|
|
|
![]() |
| Címkék |
| átverés, ingyen, ingyen szállás, ingyen Tenerife, ingyen utazás, Kanári-szigetek, MLM, RCI, Spanyolország, Tenerife, Time sharing, Üdülési jog |
| Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató) | |
|
|