Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Európa > Dél-Európa > Spanyolország


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2010-08-10, 13:51   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-10
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Gabriel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Tenerife ingyen - Átverés?

Belebotlottam egy hirdetésbe, ahol ingyen szállást kínálnak a Kanári-szigetekre, Tenerifére.
Átverést gyanítottam és google segítségével rákerestem. Leesett az állam, mert honlapok tucatjai kínálják ingyen az utazást Tenerife szigetére.
Több hotel, panzió, apartmanház szerepel a kínálatban, rosszat pedig sehol sem írnak, nincsenek rejtett költségek, legalábbis állítják. Csak egy pár órás imsertető meghallgatása kötelező, de nincs vásárlási kötelezettség azon sem.

Túl jól hangzik. Ez az ingyen Tenerife egy kihagyhatatlan ajánlat, vagy egy átverés?
Nem akarom, hogy bepalizzanak, de ha ezzel spórolni tudok és csak az utazás és helyi költőpénzt kell fizetni valóban, akkor kipróbálnánk.

Tud valaki mesélni erről? Van valakinek tapasztalata?
Gabriel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-10, 14:32   #2 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nem mondanám ezeket átverésnek, de azért nem is az évszázad üzlete. Nyilván megéri nekik, különben nem csinálnák.
Nem tudom mindenhol kérnek-e, de valami 9-10 ezer forint adminisztrációs díj szokott azért lenni. Innentől máris nem teljesen ingyenes. Mást viszont tényleg nem kötelező megvenni. Úgy jut oda az ember a szállásra, ahogy akar. Légitársaságot és helyi közlekedést megoldja ahogy akarja és természetesen minden költségét ennek maga állja.
Étkezni pénzért lehet a hotelekben, de ha valaki 1 hétig vízen él, vagy máshogy oldja meg az étkezést, azt is megengedik. Állítólag semmiféle kényszer, vagy sugallás nincs. Takarításért, egyébért sem húzzák le az embert.
Rendes árlista szerint kínálnak félpanziót, transzfert, minden egyebet.

Feltételhez szokták kötni az utazást, például csak bizonyos korosztály mehet, csak párok mehetnek...
Leginkább Tenerife és Madeira a felkínált célpont, de más hasonlóról is hallani néha. Az előadás az ami kötelező és az a nap ki is esik, mert sokszor fél napnál is tovább tart.
Nyilván ezen a területen sem lehet mindent általánosnak tekinteni, tehát ettől még lehet olyan szálló aki legombolja az utast valamiért, de már olyanról is hallottam ahol még a félpanzió is ingyen volt.

Ami pedig a háttérben áll az nem más, mint a Time sharing, RCI avagy az üdülési jog. Ezt próbálják kint értékesíteni a pár órás, egy napos előadásokon. Ez már nálam erősen megkérdőjelezhető dolog, leginkább az MLM-hez tudnám hasonlítani. Az előadás és az értékesítési módszer is Multi Level Marketing módszereire hajaz. Aki ilyenbe vág, annak azt tudnám tanácsolni, hogy előre készüljön fel rá, hogy következetesen nemet mond mindenre. Értéktelen üdülési jogot adnak el az előadásokon "csak most, csak Önnek, csak..." és mindezt olyan érzelmi hangulatkeltéssel, hogy a siker részükről maximalizálva legyen.
Persze az ingyen utazók egy része bedől és balek módjára azonnal leköt egy üdülési jogot. Ezzel az adott pillanatban azt hiszi az évszázad üzletét köti, valójában viszont kidob 1-2 millió forintot.

Én összességében nem ajánlom az Ingyen utazást sem Tenerifére, sem máshová, de aki vállalja az ezzel járó macerát és kötöttségeket, valamint tudja magáról, hogy ellen tud állni az "ellenállhatatlan" ajánlatoknak az végső soron bevállalhatja.

Ezek az utak főleg szezonon kívül mennek, amikor a hotelek amúgy is elég üresek. Hiába a déli elhelyezkedés, igazán strandidő még ott sincs olyankor.
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-08-11, 17:09   #3 (permalink)
Tag
 
Csatlakozott: 09-10-25
Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 0
Zsófi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem tudom. Én azért egy egy hetes ingyen nyaralásért tudnék nemet mondani az előadásért. Még akkor is, ha nem fő szezon.
Zsófi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-11, 17:16   #4 (permalink)
Szenior tag
 
Csatlakozott: 09-10-10
Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 15
traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.traveller már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nincs az ingyen. A költségek nagy része marad. Repülőjegy, étkezés, transzfer, belépőjegyek... Kiesik egy nap... Ha még az adminisztrációs díjat is beszedik, akkor lehet egy normál utazási iroda által kínált út már kedvezőbben jön ki.
traveller nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-19, 14:09   #5 (permalink)
Zit
Új tag
 
Csatlakozott: 09-11-21
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Zit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Személyes tapasztalatom nincs, de nővéremék voltak ingyen szálláson Tenerifén. Többet nem mehetnek, mert miután nem vetek semmit kitiltották őket a szállodaláncból.
Mondhatni volt egy kis balhé, de azért jól érezték magukat.
Zit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-28, 11:28   #6 (permalink)
Új tag
 
Utazás Trend logója
 
Csatlakozott: 10-08-20
Hely: Trendisztán
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
Utazás Trend a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Zit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Személyes tapasztalatom nincs, de nővéremék voltak ingyen szálláson Tenerifén. Többet nem mehetnek, mert miután nem vetek semmit kitiltották őket a szállodaláncból.
Mondhatni volt egy kis balhé, de azért jól érezték magukat.
Kitiltották őket a szállodaláncból? Tehát azt jelenti, hogy sehová nem mehetnek be a világon abba a szállodaláncba? Kicsit fura ez. Gondolom nem Sol Melia lehetett, vagy Paradisus, vagy Iberostar.

Utazás Trend
Utazás Trend nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-09-12, 12:20   #7 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-09-12
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Nrita a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Teljesen jogos a téma indító kérdése, hogy igaz-e, vagy sem ez az egész.
Mivel én már voltam, mondhatom, hogyy ez valóban igaz. Nem kellett semilyen regisztrácuós díjat fizetnünk. Mi négyen voltunk, két gyerekkel. Valóban az egyik délelött "ráment" egy üdülési joggal kapcsolatos beszélgetére. Nem előadás volt, hanem egy asztalnél beszélgettünk csak mi, megy egy hölgy, aki tájékoztatott minket.
Mi akkor nem vettünk üdülési jogot, de nem zákoztam el tőle a jövőben. Nekünk nagyon megérte ez a nyaralás. Istenien éreztük magunkat. Nem tudnék rossza mondani rájuk. Ha kérdésetek van írjatok nyugodtan. nagy.ritus73@gmail.com Ritus
Nrita nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-09-28, 15:42   #8 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-09-28
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Livio a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Gabriel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Belebotlottam egy hirdetésbe, ahol ingyen szállást kínálnak a Kanári-szigetekre, Tenerifére.
Átverést gyanítottam és google segítségével rákerestem. Leesett az állam, mert honlapok tucatjai kínálják ingyen az utazást Tenerife szigetére.
Több hotel, panzió, apartmanház szerepel a kínálatban, rosszat pedig sehol sem írnak, nincsenek rejtett költségek, legalábbis állítják. Csak egy pár órás imsertető meghallgatása kötelező, de nincs vásárlási kötelezettség azon sem.

Túl jól hangzik. Ez az ingyen Tenerife egy kihagyhatatlan ajánlat, vagy egy átverés?
Nem akarom, hogy bepalizzanak, de ha ezzel spórolni tudok és csak az utazás és helyi költőpénzt kell fizetni valóban, akkor kipróbálnánk.

Tud valaki mesélni erről? Van valakinek tapasztalata?
Csak ingyenes repülőjegyekről tudok, amit utazási irodák kinálnak azért, hogy versenyképesek legyenek. A Spanair-nek vannak ilyan fapados charterjáratai és az utazási irodák igen olcsón foglalhatják. Egyébként nem sokba kerül fapadosan egy 5 órás út (Budapest-Tenerife). Annyit a szűk Spanair is gépén ki lehet bírni.
Livio nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-15, 23:41   #9 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-03
Összes hozzászólás: 15
Hírnév szint: 0
Panpa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Úgy tűnik nem igazán akarják nagy dobra verni a történetüket azok aki "ingyen" utaztak Tenerifére, vagy más helyre.
Panpa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-28, 15:06   #10 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-28
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
valaki a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tenerifei nyeremény út ! -Tengerszint Kft



Szeretném felvenni a kapcsolatot olyan személyekkel, akik üdülési jogok bemutató előadáson részvettek és sorsolás útján kisorsoltak,
Kanári-szigeteki utazást 2 főre, 8nap, 7 éjszaka szállást és repülőjegyet, amit az előadás után Ingyen át lehetett venni.
Felhívom minden kedves jóhiszemű sorstársam figyelmét, óvakodjanak az ilyen és hasonló Nyereményektől.
Rövid történet a következő:
2010. 01. 23. Exkluzív bemutató, ott megnyertük a fenti utat.
Utána 2x25 ezer Ft feldolgozási díjat kellett elküldeni,
2010. 02. 08.-án jött a kérdőív, ott ki kellett tölteni ki mikor tudna esetlegesen menni a megnyert útra 4 időpontot lehetett bejelölni.
2010.május környékén felhívtam egy adott telefonszámot a Tengerszint Kft-nél, ahol érdeklődtem számíthatunk –e az utazásra az idén , hogy készüljünk, - válasz nem lehet ezt tudni előre üres helyek függvénye az egész. E
Erre 2010. nov. 29.-én érkezik a levél, lehet utazni 2010. december. 10.-én ekkor és most semmi máskor.
Természetesen ilyen rövid idő alatt, hipp-hoppra ezt mi több okból kifolyólag vállalni nem tudtuk.
Kérdésem az volt akkor mi a teendő, hát így akkor buktuk , mert helyet azt még tudnak másikat felajánlani, de a rep.jegy az már a mi költségünk lenne , de amit befizettem 50 ezer, az sem jár vissza.
Ebből a sok elbukott 50 ezerből így telik ingyen nyereményutazásra.
Kérem, aki szintén így járt a Tengerszint Kft. Budapet. Pf 184. -vegye fel velem a kapcsolatot, ezt nem szabad ennyiben hagyni, tegyük meg a jogi lépéseket.
valaki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-30, 23:32   #11 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-12-30
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
gyuri46 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
valaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tenerifei nyeremény út ! -Tengerszint Kft



Szeretném felvenni a kapcsolatot olyan személyekkel, akik üdülési jogok bemutató előadáson részvettek és sorsolás útján kisorsoltak,
Kanári-szigeteki utazást 2 főre, 8nap, 7 éjszaka szállást és repülőjegyet, amit az előadás után Ingyen át lehetett venni.
Felhívom minden kedves jóhiszemű sorstársam figyelmét, óvakodjanak az ilyen és hasonló Nyereményektől.
Rövid történet a következő:
2010. 01. 23. Exkluzív bemutató, ott megnyertük a fenti utat.
Utána 2x25 ezer Ft feldolgozási díjat kellett elküldeni,
2010. 02. 08.-án jött a kérdőív, ott ki kellett tölteni ki mikor tudna esetlegesen menni a megnyert útra 4 időpontot lehetett bejelölni.
2010.május környékén felhívtam egy adott telefonszámot a Tengerszint Kft-nél, ahol érdeklődtem számíthatunk –e az utazásra az idén , hogy készüljünk, - válasz nem lehet ezt tudni előre üres helyek függvénye az egész. E
Erre 2010. nov. 29.-én érkezik a levél, lehet utazni 2010. december. 10.-én ekkor és most semmi máskor.
Természetesen ilyen rövid idő alatt, hipp-hoppra ezt mi több okból kifolyólag vállalni nem tudtuk.
Kérdésem az volt akkor mi a teendő, hát így akkor buktuk , mert helyet azt még tudnak másikat felajánlani, de a rep.jegy az már a mi költségünk lenne , de amit befizettem 50 ezer, az sem jár vissza.
Ebből a sok elbukott 50 ezerből így telik ingyen nyereményutazásra.
Kérem, aki szintén így járt a Tengerszint Kft. Budapet. Pf 184. -vegye fel velem a kapcsolatot, ezt nem szabad ennyiben hagyni, tegyük meg a jogi lépéseket.
A történet hajszálpontosan megegyezik, csak egy-két dátumot kellene kicserélni. Tőlünk nem kértek javasolt dátumokat, hanem preferenciát, az évszakokat illetőleg. Nyár, ősz, tavasz, tél sorrendet adtunk meg, kaptuk az ajánlott időpontot (nov. 25.-én kelt levélben): december 17.-től 24.-ig. Csak ekkor, soha máskor, és igyekezzünk befizetni 111 ezer Ft-ot rózsaszínű csekken, mert mások számára is adott a lehetőség (megelőzhetnek bennünket). Éhes kutyák számára odavetett konc, így éreztük. Hogy mely reptérről és mikor lenne az indulás/érkezés arról szó nem esett. Hol lenne az üdülés helyszíne? Természetesen arról sem.
Sajnálattal közöltük, hogy családi okok miatt ezzel az ajánlattal nem tudunk élni és megkérdeztük, alkalmasint hogyan lehetne annak a bizonyos „3-as számú ajánlatnak” megfelelően utazni, amit a szóban forgóval együtt ismét felajánlottak (amikor az utazást magunk szerveznénk, de a szállás ingyenes lenne) avagy visszafizetik-e a fejenkénti 25 ezer Ft „feldolgozási” díjat? A válasz teljes elutasítás, az utóbbi lehetőség említése nélkül. Más szóval lepattintottak bennünket. A feldolgozási díj az ő szolgáltatásuk ellenértéke (a szolgáltatás pedig nem más, mint a hevenyészetten odavetett ajánlat). Más helyen viszont – mellesleg helyesen – tudatják, hogy a reklámüdülés szolgáltatói nem ők, hanem egy más, meg nem nevezett, harmadik társaság.
Mivel foglalkozik tehát voltaképpen a Tengerszint Kft.? Szélhámoskodik, zavarosban halászik. Tényleges teljesítés nélkül legombolnak 25 ezer Ft-ot egy embertől, jó előre tudván, hogy ezért semmit nem adnak. Gondolom, nem vagyok egyedül a várakozásommal, van-e ember, aki ezt meg tudja cáfolni. Vannak olyan vélemények is, persze, hogy nem szabad senkivel üzletet kötni, aki a pénzt rózsaszínű csekken befizetve kéri.
gyuri46 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-26, 09:22   #12 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-10
Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Gabriel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszönöm a sok választ.
Ezek szerint, mint mindenhol itt is igaz, hogy semmi sincs ingyen.
Annál jobban meg semmit nem utálnék, mint egy jó helyen keretek közé szorítva nyaralni.

Átverés az ingyen Tenerife. Nekem legalábbis.
Gabriel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-13, 00:31   #13 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-05-12
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
sensor a hírnévhez vezető út elején jár.
Talking ingyen Tenerife

Én most voltam áprilisban ingyen Tenerifen.
A történet a következő: Valamikor 2010 októberben résztvetünk egy nyugdíjas reklám buszos utazáson. gyapju ágynemű, edénykészlet, takaritó gép Q10 stb .,a szokásos témák. Vettünk egy elég drága dolgot erre bónuszként ajánlották fel a 8 napos , 4 személyes apatrman igénybrevételét Tenerife déli partján ( Playa de las Americas ha valaki meg akarja nézni).
Azt mondtam magamban hogy most kifogok rajtuk és azért is elmegyek.
Beterveztük a husvéti szünet időszakát 2011 április végét és két gyerekemmel ,feleségemmel .készültünk az útra. Az időpontot egyeztettem a szervezővel, O:K. volt ,ezután -Novemberben megvettem a 4 repjegyet. Olcsó volt ,68eFt/db Malév - ibéria. elég sokat kellett vadásznom a jegyre meg a jó átszállásra Madridban, de sikerült.
Egy**** resort hotelbe hivtak, természetesen éppen a felujítás clőtt álló részben kaptunk apartmant, de végül is megfelelő volt.
Valóban végig kellet hallgatnunk a promo előadást, de én már az elején tisztáztam ,hogy van máshol üdülési jogunk és nem fogok semmit venni.
Eben a hotleben heti négy napon, naponta kb 100 vendéget fogadnak ílyen módon ingyen a reklám kedvéért.
A tájékoztatón az hangzott el hogy itt a heti igénybevétel jogát telekönyvi bejegyzéssel tulajdoni hányaddal támasztják alá. Ezt természetesen nem tudtam ellenőrizni. az is kiderült hogy ha tuljadonos vagy és vendéget küldessz oda akkor 200 EUro prémiumot kapsz, amivel a fenntartási költségeket csökkentheted. Végül is n nem panaszkodom, szép idő volt, külön költségeket nem számoltak fel, saját ellátásunkat biztosítottuk, nem voltak drágábbak az üzleti élelmiszer árak mint nálunk. (mértékegységem a vendéglői sőr 1Euro/korsó, ami igazán olcsó).

közlekedés: Mi az északi reptéren (Tenerife norde) szálltunk le.Kb 70 km a táv.ezért autót béreltem itthonról az interneten . 1600os ford focus 108Euro egy hétre. a kocsit a reptéren vettem fel és adtam le.

Összefoglalva: aki még nem járt ott és megteheti, próbálja ki.
sensor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-23, 17:39   #14 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-06-23
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Tenerife fun a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Én két évvel ezelőtt voltam a családommal "ingyen" utazás keretében. Mi is szkeptikusan álltunk hozzá, hogy biztos van benne vmi buktató. Ennek ellenére részt vettünk egy ilyenen, ráadásul egy 12 hónapos gyermekkel utaztunk, és nagyon pozitívan csalódtunk benne.
A repülőjegyet kellett csak kifizetni, a szállás teljesen ingyen volt, sőt mi még félpanziót is kaptunk és azért sem kellett fizetni. Tény és való meg kellett hallgatnunk egy előadást, de ezt sem tették kötelezővé. Már a beszélgetés elején mondhattuk volna azt, hogy nem érdekel minket és mehettünk volna strandolni. Mi azért meghallgattuk, mert nem az itthoni szokásos magyar stílusban zajlott az előadás. Az asztalnál csak mi és az előadó ült, csak velünk foglalkozott, teljesen baráti társalgásban. Egyáltalán nem nehéz nemet mondani a végén, mert nem éreztük kellemetlennek, és utána is ugyanolyan barátságosan bántak velünk a szállodában mint az előadás előtt.
Mi fantasztikus élményekkel tértünk haza, és idén ismét megyünk, ugyanilyen ingyen utazás keretében, csak másik szállodába, mert működik a dolog és teljesen megbízható.
Nem igaz az sem, hogy csak előszezonban van hely, mert mi pont a főszezonban megyünk, augusztusban. Igaz a repjegy így drágább, mint szezonon kívül, de így is jobban megéri mintha ugyanerre a főszezoni időszakra befizetek egy horvátországi nyaralást.
Az időjárásról meg annyit, hogy Tenerifének azon a részén ahol az apartmanokat kínálják mindig ugyanolyan az időjárás, legyen az előszezon vagy főszezon. Mindig süt a nap, mindig meleg van.

Szóval én csak ajánlani tudom!!!
Tenerife fun nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-24, 11:58   #15 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-03
Összes hozzászólás: 15
Hírnév szint: 0
Panpa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Azóta én is sokaktól hallottam ilyen utakról. Van aki tényleg szép emlékekkel jött haza, de ők általában hozzátették, hogy összességében nem volt sokkal olcsóbb így az út.
Sokaknak viszont rossz élményük maradt, tehát ezt is ki kell fogni.

Titeket hogyhogy visszaengednek másodszor ezzel a módszerrel? Nekik egyértelmű bukás, ha valaki nem vesz semmit, ezért erre figyelni szoktak.
Panpa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-04, 15:31   #16 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-07-04
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Évike a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok
az RCI előadáson félpanziós utalványt kaptunk a Tengerszint Kft.-től. 3 országban használható fel (Görög, Olasz, Spanyol). Egy hét félpanzióval, ingyenesen. Van-e már valakinek ilyen tapasztalata?

köszönöm előre is
Évike nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-16, 14:53   #17 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-07-16
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Gaboo83 a hírnévhez vezető út elején jár.
Smile

A Tengerszint Kft-ről elég sok rosszat hallottam, olvasd visszább fent is többek közt, de ha mást nem egy próbát megér...

Nekem viszont van egy apartmanom Tenerifén, egy hétre ki tudlak küldeni ingyen, ha valóban érdekel, cserébe egy néhány órás előadást meg kell hallgatni, de ennyit szerintem megér az egész, semmit nem kell költened sem és vásárolnod sem az apartmanban, ha nem akarsz. Írj a mailemre és válaszolok, segítek nektek mindenben!


További szép napot!
Gabika
r_gabika@yahoo.com
Gaboo83 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-17, 19:27   #18 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-07-17
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
tomitunde a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás traveller

Sziasztok!

Mi voltunk már Tenerifén és vettünk is üdülési jogot,csak nem tudsz mindent ezzel kapcsolatban.hozzá jutsz még kedvezőbb üdüléshez az Interval International-on keresztül.megyünk minden évben,mert olcsó a bérautó,az étel kitűnő,és februárban is le szoktam égni.akit mi küldünk nincs regisztrációs díj!!!
mert tulajdonosok vagyunk.nekünk miért jó?mert ha pár családot kiküldünk kapunk mi is bónusz hetet.ennyi.akit érdekel jelentkezzen.mi feb. 10-én megyünk megint.bérautó 1 hét 130 euro mindennel együtt.mi münchenből megyünk 208 euro/fő (condor)
szóval ennyiből a balatonon se tudsz nyaralni!!
kanariingyen@freemail.hu
tomitunde nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-29, 13:36   #19 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-07-29
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
karika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Mi tavaly október végén voltunk "ingyen Tenerifén", és csodásan éreztük magunkat. Nem vásároltunk semmit (mármint üdülési jogot), és a vendéglátónk ezt meg is értette, így kb. 1,5 órás kötetlen beszélgetés után elbúcsúztunk egymástól. Viszont sokat kirándúltunk, béreltünk autót egy hétre, és általában élveztük az októberi nyarat!
Csodálatos volt tényleg! Annyira, hogy idén október 20 környékén visszamegyünk, terveink szerint két hétre.
Szervezetten, vagy magán úton még nem dőlt el. Ha valaki tud valami jó infót, vagy alternatív megoldást, az megköszönm!
karika
karika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-03, 17:46   #20 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-08-03
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Zitike a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Tenerife fun!
Érdekelne pár részlet az utazásoddal kapcsolatban!Meg tudnád adni a privát mail címedet,ahova írhatok neked?
Én Madeirán voltam így üdülni és fantasztikus volt,ezért szeretnék kérdezni tőled pár dolgot Tenerife-el kapcsolatban (voltam már ezen a szigeten régen,de nem így,hanem utazási irodával)!
Előre is köszi
Zitike nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-10, 16:25   #21 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-05-20
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
thepret a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok, aki szeretne Tenerife szigetére olcsóbb charter repülőjegyet, itt érdeklődhet: Tenerife repülőjegy.
thepret nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-17, 20:03   #22 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-07-29
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
karika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Zitike!

Ha rám, mármint karikára utaltál a fun jelzővel, akkor karoly01@gmail.com
Szia
karika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-09, 09:47   #23 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-10-09
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Tiberiusz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Nézd meg jól

Az ingyen szállással kapcsolatban egy csomó naivitás van, és ezt úgy mesélem, hogy a két közismert tenerifei üdülőt kipróbáltuk.
A legfontosabb, hogy megéri, ha ingyen adják. Ha már pénzt kérnek érte, mint a regency teszi, akkor kerüld el nagy ívben. Egyrészről mert alig többért korrekt szállást kapsz aKanári-szigeteken (ld booking.com) másrészről mert nem rontják el egy teljes napodat. Konkrétan 200 euróért rengeteg olyan szállást találsz, ahol nem akarnak eladni neked semmit, és a 7 napból hetet élvezel.
A repülésről. Tenerifére 20 ezerből is le lehet jutni, de ritka az az időszak, amikor 40 fölött kellene fizetni érte. A lejutáshoz két légitársaság ajánlatait kell kombinálni, a wizzair-ét és a ryanair-ét, vagy egyszerűen kimenni Pozsonyba, és lemenni egy másik szép szigetre, Grand Canariára Ryanairrel, 100 - 150 euró közötti áron.
A helyi közlekedésről: szerintem fölösleges autóbérléssel görcsölni, nagyon jó é s olcsó a busz. A titsa.com-on minden járat fenn van, tessék olvasgatni. Bono tickettel pedig még olcsóbb.
Végül az időpontokról... Tenerife az a hely, ahova ősztől kora tavaszig érdemes menni. Felejtsd el, hogy neked nyáron kell nyaralnod, próbáld inkább ki az itteni taknyos novemberben, vagy a hideg februárban...
Tiberiusz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-03, 17:58   #24 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-11-03
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
redzsi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kaptam egy telefonos meghívást, miszerint nyertem egy belföldi, vagy külföldi utat. A telefonban a cég nevét, akitől nyertem nem nagyon akarták megmondani, de közölték, hogy menjek el a Budapest XIII.kerület Pannonia u. 11. szám alá az egyik nap 20,00 órára és ott odaadják a nyereményemet. Kérdésemre, miszerint ez nem egy üdülési joggal kapcsolatos előadás, közölték hogy nem, csak a nyereményemért jöjjek be. Mondtam hogy engem a külföld nem érdekel, csak belföld. A belföldi ajánlatuk "4 nap félpanzióval Hévizen" volt. Az átvétel napján ismét felhívott egy férfi és kérdezte, hogy biztos jövök-e?
Megkérdeztem ismét hogy hívják az ajánlatot tevő céget, akkor elmondta, hogya Tengerszint Kft, de már nincs belföldi üdülés félpanzióval, csak szállást tudnak adni. Kérdeztem hogy miért vezetett félre, akkor lecsapta a kagylót.
Utánanéztem, mivel a férfi bemutatkozott, a címen levő elérhetőségeken. Érdekes módon az ott működő Kereknap Kft-nél elmondták, hogy a személy náluk telefonos ügyfélszolgálatos. Mondtam, hogy kapcsolják. A kapcsolt telefonon először közölték hogy az előadó ott tartózkodik, majd mikor mondtam hogy beszélni akarok vele, közölték hogy nem tudják adni.
Másnap kaptam meg egy meghívót a Tengerszint Kft-től miszerint menjek el a megbeszélt időben az előadásukra, mert nyertem, egy Kanári szigeteki üdülést. Kis betükkel azért a levélen szerepelt, hogy az üdülés végtére is nem ingyenes.
A Kereknap Kft-t ilyen jellegű tevékenysége miatt büntette meg 5 millió forintra a sajtó szerint a Fogysztóvédelmi Felügyelet. Úgy látszik ismét névváltoztatás történt. Mindenki óvakodjon ezektől, de lehet hogy csak engem akartak átverni?
redzsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-22, 21:45   #25 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-01-22
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Lajos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
valaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tenerifei nyeremény út ! -Tengerszint Kft



Szeretném felvenni a kapcsolatot olyan személyekkel, akik üdülési jogok bemutató előadáson részvettek és sorsolás útján kisorsoltak,
Kanári-szigeteki utazást 2 főre, 8nap, 7 éjszaka szállást és repülőjegyet, amit az előadás után Ingyen át lehetett venni.
Felhívom minden kedves jóhiszemű sorstársam figyelmét, óvakodjanak az ilyen és hasonló Nyereményektől.
Rövid történet a következő:
2010. 01. 23. Exkluzív bemutató, ott megnyertük a fenti utat.
Utána 2x25 ezer Ft feldolgozási díjat kellett elküldeni,
2010. 02. 08.-án jött a kérdőív, ott ki kellett tölteni ki mikor tudna esetlegesen menni a megnyert útra 4 időpontot lehetett bejelölni.
2010.május környékén felhívtam egy adott telefonszámot a Tengerszint Kft-nél, ahol érdeklődtem számíthatunk –e az utazásra az idén , hogy készüljünk, - válasz nem lehet ezt tudni előre üres helyek függvénye az egész. E
Erre 2010. nov. 29.-én érkezik a levél, lehet utazni 2010. december. 10.-én ekkor és most semmi máskor.
Természetesen ilyen rövid idő alatt, hipp-hoppra ezt mi több okból kifolyólag vállalni nem tudtuk.
Kérdésem az volt akkor mi a teendő, hát így akkor buktuk , mert helyet azt még tudnak másikat felajánlani, de a rep.jegy az már a mi költségünk lenne , de amit befizettem 50 ezer, az sem jár vissza.
Ebből a sok elbukott 50 ezerből így telik ingyen nyereményutazásra.
Kérem, aki szintén így járt a Tengerszint Kft. Budapet. Pf 184. -vegye fel velem a kapcsolatot, ezt nem szabad ennyiben hagyni, tegyük meg a jogi lépéseket.
Hasonló a sztori, talán az időpont is megegyezik, a 2. időpontot mondták már vissza, az első időpont után visszutalták a részvételi díjat, a 2. időpontot 2011. decemberében jelölték meg, amit utazás előtt egy héttel visszamondtak. Ismét kértem a részvételi díj visszautalását (piros csekken, ahogy én fizettem) valamint a helyzet komolytalanságát érezvén a 2x25000 ft-os regisztrációs díj visszafizetését is. Erre még nem kaptam választ...
Lajos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-07, 00:07   #26 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-02-06
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Barcelona szállás a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az biztos, hogy amit ingyen kínálnak és egyébként a világ midne részén pénzbe kerül az gyanuuuus ha csak annyi lenne h végigülünk eg yelőadást és nincs semmi következménye ha nem vásárolunk, akkor midnenki menne!
gyertek Barcelonába
itt adunk ki egy szobát
persze nem ingyen ...
semmi átverés, semmi előadás
Barcelona szállás nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-27, 11:18   #27 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-03-27
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
borla a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sajnos, én már a telefonszámukon sem tudtam felvenni a kapcsolatot a Tengerszint Kft-vel, amikor 2012. 03. 27-én próbálkoztam 9 hónap várakozás után. 58000 Ft-ot fizettettek be velünk. Kérem, hogy ha ismeri az elérhetőségüket, ismertesse velem, vagy elindítottak jogi lépéseket, akkor szeretnék csatlakozni.
borla nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-19, 17:14   #28 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-19
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Thommyboy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
borla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnos, én már a telefonszámukon sem tudtam felvenni a kapcsolatot a Tengerszint Kft-vel, amikor 2012. 03. 27-én próbálkoztam 9 hónap várakozás után. 58000 Ft-ot fizettettek be velünk. Kérem, hogy ha ismeri az elérhetőségüket, ismertesse velem, vagy elindítottak jogi lépéseket, akkor szeretnék csatlakozni.
Kedveseim!
A Tengerszint KFT egy nagy átverés! Nekem elhihetitek!
2011.06. hónap,ekkor voltunk egy üdülési jogokat értékesítő bemutató,tájékoztató akármilyen előadáson. Megnyertük az "Ingyenes" utazást Tenerifére (érdekes módon),pont mi! A nagy felbuzdulásomban azonnal be is fizettem az 58000Ft-os regisztrációs díjat. Ezt nem kellett volna!!! 2012.04.19.-én kaptam egy ajánlott levelet,feladó Tengerszint KFT. A következő áll a levélben. Április 30.-áig fizessek be 49500Ft/fő azaz 99000 Ft-ot rózsaszín utalványon reptéri illeték címén, valamint töltsem ki a jelentkezési lapot és a kérdőívet! A következő kérdésekre válaszoljakcsaládi állapot mi és hány éve,mennyi a család összzes éves bevétele (3.5 milliónál kezdődik), van e autóm lízinges vagy saját,tipusa,van e bankkártyám és milyen? Könyörgöm mi közük hozzá? Tehát befizetek(újra),visszaküldöm és ezek után majd ŐK közlik mikor és honnan indul a repülő,átszállás...stb,de az is lehet,hogy nem! A félpanziós ellátást ha kérem +58000-et fizessek be.
Maga az eljárás és a bizonytalanság ami elkeserít! Az ingyenes utazás így indulásból benne lenne 215000 Ft-ba és még nem is bízom benne,hogy valami is lesz belőle,az előző kommenteket olvasva! Na ennyit a nyaralásról!
Ja igen a telefont valóban nem veszi fel senki!??
Üdv minden kedves és kedvetlen átvertnek!!!
Thommyboy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-25, 19:39   #29 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-05-25
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Anatómia a hírnévhez vezető út elején jár.
Talking

Tenerife egy KÉSZ ÁTVERÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! most voltam meghallgatni egy előadást a Kereknap kft???? rendezésében, és ott nyertem???? meg ezt az utat; ami azzal kezdődik fizess be fejenként 39.000 ft-ot, ha nem te választod meg az utazás időpontját, ha te választod meg akkor 78.000 ft / fő plusz a reptéri illetékek!!!!! ezért az árért + még hozzáteszel egy keveset választhatsz utazási iroból bármilyen jó ajánlatot. ennyit róla és felejthető.
Anatómia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-28, 02:30   #30 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-05-28
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Teide a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Összegezve a saját tapasztalatokat: a hotel munkatársán keresztül mentünk ki 1 hétre most májusban, promo nyaralásra. Tényleg ingyen adták a szállást és a félpanziót, + spa belépőt (kicsi) és a szállás megfelelő volt. A repülőjegy fejenként 51 ezer volt oda-vissza fapados-átszállós verzióban, csak kézipoggyásszal. Viszont voltak olyan vendégek, akiket az a magyar üdülőjogos társaság küldött, amelyikről sok rosszat olvastam már fórumokon. (ezen is) Ők 58ezres regisztrációs díjat fizettek, és félpanziót pluszban, amit a szálló nekik is ingyen adott eredetileg, csak mire Magyarországra ért az ajánlat, a félpanzió a magyar cégnél fizetőssé vált... A szálló képviselője mondta, hogy megszüntetik a kapcsolatot ezzel, és a többi közvetítő céggel, és maguk fogják az vendégszervezést a jövőben csinálni. A már kiadott bónokat még elfogadják. Az előadás nekünk rövid volt, mert előre megmondtuk, hogy nincs rá keret, hogy vásároljunk is. Nem erőltették, és nem is lett ebből problémánk.
Szerintem aki ki szeretne menni, annak jobb, ha közvetlenül a hotellel veszi fel a kapcsolatot.
Teide nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-09-19, 17:32   #31 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-09-18
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Reakció a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Mi 4 éve voltunk hasonlóan "ingyen" Tenerifén. Mi is befizettünk pár ezer forintot egyéb költség címen a szállásért és az utazást is mi fizettük. A szálloda recepcióján (két gyerekkel) több órás várakozás után egy szomszédos lepukkant épületben kaptunk helyet, ami elég tágas volt, de a nagyon lepukkant. Úgy vettem észre, hogy ránézésre belőtték azokat, akik nagyobb valószínűséggel vesznek üdülési jogot és Ők sokkal szebb szobát kaptak a főépületben. Egyik délelőtt egy elég erőszakos megbeszélésen kellett részt vennünk, amin nemet mondtunk, de hallottam olyan idősebb hölgyről, akit addig zsaroltak, amíg alá nem írta a papírt (szerintem otthon a gyerekek gyámság alá vonatják szegényt... ) Csoportunkban rajta kívűl senki sem vásárolt semmit.
Ezen kellemetlenségek ellenére (amire, ha előbb felkészülünk, még kevésbé bosszantott volna) nagyon jól éreztük magunkat, jó társasággal ismerkedtünk meg, akikkel külön buszos utazásokon is részt vettünk. Tenerife gyönyörű volt, mindenkinek látnia kell egyszer! Mi is szeretnénk visszamenni (természetesen nem így).
Mindezek ellenére, ha nincs ez a lehetőség, lehet, hogy soha nem jutok el oda és nem hiszem el, hogy ez tényleg az örök tavasz szigetén (24-26 C fok februárban).
Reakció nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-10-01, 19:21   #32 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-10-01
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Babyface a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás átverés

Ez a cég egy ugyanolyan humbuk, mint ami előtte volt, csak két emberrel kevesebben vannak.
A neve: KEREKNAP Kft.-Szerintem mindenki ismeri...most új néven működnek...de minden ugyanaz...csak K. Sándor nélkül

Nem ajánlom senkinek a céggel való bárminemű szerződéskötést.
Babyface nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-04, 16:12   #33 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-12-04
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
gilde a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nincs ingyen semmi. Ha annak tűnik, akkor annak nyomós oka van. Mi is voltunk Tenerifén, bár egy rossz szavunk se lehet, minden oké volt,de azóta hasonló módon már jártunk befizetett regisztrációval, eltűnt céggel, hiábavaló utána járással.
Amikor voltunk az még nagyon régen volt és lehet, akkor még virágzott az üzlet és nem vertek át így senkit.
Mint úti célt javaslom, de mint ingyenes lehetőségre rámozdulni NEM!
gilde nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-07, 16:43   #34 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-12-07
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
pppj a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem kacsa, nem átverés. Gyönyörű 7 napot töltöttünk a szigeten.
Csak a repülőjegyet kellet megvenni, és a szállodában 300 euro volt a kaució, amit távozáskor visszakaptunk. Az ingyen félpanzió is igaz.
pppj nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-22, 19:51   #35 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 11-07-16
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Gaboo83 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Újra félpanziós akció van! Ha április végéig utaztok Tenerifére 2 fő részére ingyen el tudom intézni a hotel éttermében.

További szép estét!
Gaboo
r_gabika@yahoo.com
Gaboo83 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-02, 23:58   #36 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-08-02
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Marcsi66 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
valaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tenerifei nyeremény út ! -Tengerszint Kft



Szeretném felvenni a kapcsolatot olyan személyekkel, akik üdülési jogok bemutató előadáson részvettek és sorsolás útján kisorsoltak,
Kanári-szigeteki utazást 2 főre, 8nap, 7 éjszaka szállást és repülőjegyet, amit az előadás után Ingyen át lehetett venni.
Felhívom minden kedves jóhiszemű sorstársam figyelmét, óvakodjanak az ilyen és hasonló Nyereményektől.
Rövid történet a következő:
2010. 01. 23. Exkluzív bemutató, ott megnyertük a fenti utat.
Utána 2x25 ezer Ft feldolgozási díjat kellett elküldeni,
2010. 02. 08.-án jött a kérdőív, ott ki kellett tölteni ki mikor tudna esetlegesen menni a megnyert útra 4 időpontot lehetett bejelölni.
2010.május környékén felhívtam egy adott telefonszámot a Tengerszint Kft-nél, ahol érdeklődtem számíthatunk –e az utazásra az idén , hogy készüljünk, - válasz nem lehet ezt tudni előre üres helyek függvénye az egész. E
Erre 2010. nov. 29.-én érkezik a levél, lehet utazni 2010. december. 10.-én ekkor és most semmi máskor.
Természetesen ilyen rövid idő alatt, hipp-hoppra ezt mi több okból kifolyólag vállalni nem tudtuk.
Kérdésem az volt akkor mi a teendő, hát így akkor buktuk , mert helyet azt még tudnak másikat felajánlani, de a rep.jegy az már a mi költségünk lenne , de amit befizettem 50 ezer, az sem jár vissza.
Ebből a sok elbukott 50 ezerből így telik ingyen nyereményutazásra.
Kérem, aki szintén így járt a Tengerszint Kft. Budapet. Pf 184. -vegye fel velem a kapcsolatot, ezt nem szabad ennyiben hagyni, tegyük meg a jogi lépéseket.
Hasonló szituációban vagyunk, mi is jogi útra vinnénk a problémát. Kérlek írj az e-mailünkre: major6toth@gmail.com
Marcsi66 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-29, 11:01   #37 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-03-27
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
borla a hírnévhez vezető út elején jár.
Angry tengerszint kft-átverés

2011 június végén rész vettünk egy, a Tengerszint Kft által szervezett ún. time-share rendszerű üdülést népszerűsítő előadáson, ahol az előadás végén tartott sorsoláson egy Tenerifére szóló repülőjegyes utalványt nyertünk. Befizettük a 2x29000, azaz 58000 Ft feldolgozási díjat, azonban a Kft sürgetésünkre csak majd egy év múlva, 2012 ápr. 16-án küldte el utazási ajánlatát. Befizettük irodájukban 2 fő részére a reptéri illetéket és a félpanziót, azaz 157000 Ft-ot, azonban az utazást nem tudták a jún. 30-i határidőig biztosítani, ezért kértem a befizetett összeg visszafizetését, mire egy újabb ajánlatot küldtek, ezúttal szept. 14. és dec. 31. közötti üdülésre. Miután különféle kifogásokkal ezt sem tudták biztosítani, az utalvány dec. 31-i végleges lejárata miatt 2013. jan. 2-án kértem az összesen befizetett 215000 Ft visszafizetését. 2013 február elején telefonos érdeklődésemre ígéretet kaptam, azonban február végéig sem válaszlevelet, sem a pénzt nem kaptam meg. Ekkor újabb telefonos sürgetés után 2013. febr. 26-án ismét levélben is kértem 15 napon belül a visszafizetést.Válaszlevelükben a befizetési bizonylatok másolatát kérték, amiket azonnal elküldtem, ezúttal márc. 31-et jelölve meg a visszafizetés határidejeként. Erre sem válaszlevél, sem a pénz nem érkezett meg.

Jelenleg bíróságon követelem vissza a pénzemet.

Mindenkit óva intek attól, hogy ezzel a céggel kapcsolatba kerüljön. Kérem azokat, akiket hasonlóan átvertek, a cég elleni további közös fellépés érdekében keressen meg. E-mail: bors47vgmail.com
borla nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-04, 21:25   #38 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-11-04
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Átvertutas a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi ugyanígy jártunk. Nem tudom aktuális-e még az ajánlata a pereskedésre, sajnos nem volt időm eddig az üggyel foglalkozni.
A mi dátumaink: 2010.02.10 az előadás, és karácsony előtt egy héttel utazhattunk volna - ha nem lettem volna iskola igazgató, aki ezekben a napokban természetesen nem távozhatott külföldre. Megírtam nekik - eleve kizártam a téli utazást a kérdőívükön -, de választ nem kaptam, azóta is hallgatnak.
Nem mentem pereskedni, de minden alkalmat megragadok arra, hogy elmondjam: a TENGERSZINT Kft egy csaló társaság, az intelligencia szikráját sem vélem felfedezni bennük, SENKI NE DŐLJÖN BE NEKIK!
Átvertutas nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-06, 11:53   #39 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-01-06
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
mano a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok ! Ismeri e valaki a **** által kinált Go Kártya lehetőségeit?
mano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-21, 14:12   #40 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-04-21
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Jahno a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sajna ismerem. Bár későn találtam ide, de lehet még valakinek jól jön az infprmáció, igazából használhatalan. Most állok neki vitatkozni Velük, nem lesz egyszerű.

Ha meg már ingyen Tenerifés topik, akkor működik a dolog, szállást valóban meg lehet spórolni. Aki fentebb azt írta, hogy bármelyik utazási irodában olcsóbb, az látszik, hogy körbe sem nézett a piacon, mert ott a repjegy sokszor egy főre annyiba kerül, amennyiért önerőből ketten kimegyünk fapadossal 1 hétre, fizetett szállással.

Gosoknál is lett volna ingyen Tenerife, csak éppen nem akkor, amikor nekem megfelelt volna az időpont, csak péntek-péntek közti turnussal, valamint egyik formanyomtatványon már az szerepelt, hogy csak házastársaknak érvényes, vagy éppen érdeklődtek a havi fizetésem után, amihez szerintem semmi közük.

Pár magyar és horvát ajánlatuk van, a többit utazási oldalakon olcsóbban meg lehet lőni, itt viszont választék sincs. Nekem 1 év alatt egy értelmes ajánlatot nem tudtak összehozni, közben verik a nyálukat, hogy nemzetközi, meg minden. Öneről utazásom lett volna Rómába, Párizsba, de mindig a csoportos buszt erőltették. Bepróbáltam Dublint, Amsterdamot, ezekre abszolút negatív válasz jött, ahogy Lengyelországra is. Nem lehet 5 napos utazás, mert nem, mert Nekik 3 napos van. Az szintén felháborító, hogy másfelé akár 1 évvel előre lefoglalhatom a szállást, itt november-decemberben nem tudtam január első hetére foglalni, mondván a 2014es árak még nem érvényesek, nincsenek. És még sorolhatnám. Máshol novemberben simán megvettem márciusra is. Néha a reakcióidejük is érdekes, meg az egész cég elérhetősége. Aztán majd ha visszatévedek, akkor valami lesz, de csak később tudtam meg, hogy egy Go Holiday néven futó irodát már bedöntöttek...

Így óvakodj tőlük, nincs mögötte semmi hasznos szolgáltatás.
Jahno nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-08-15, 12:20   #41 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-08-15
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
haliday a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia! Azóta sikerült valamit foglalnod rajtuk keresztül a GO kártyával?
haliday nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-19, 20:32   #42 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 14-12-19
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
MaciLaci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Semmi sincs ingyen, pláne nem a nyaralás. Ilyen go kártyánk nekünk is van, Tenerifén is voltunk a feleségemmel; igaz nem ingyen mert 200 euró regisztrációt kellet fizetni a korunk miatt, de kellemes volt. A szilvesztert is rajtuk keresztül foglaltuk, de nem volt gond. Kicsit lassú az ügyfélszolgálatos kislány, de maximálisan kedves és segítőkész volt.
MaciLaci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-04, 18:01   #43 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 16-01-04
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Huffnagel a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs up Teneriffe VAN INGYEN

Teneriffe igen is van ingyen!!!

Kedves mindenki.
Akármilyen hihetetlen is legyen, én voltam a ingyen Teneriffen!
Remek volt, és azt, vagy többet kaptam annál, mint amire számítottam!
Minden pontosan úgy zajlott le, ahogyan ígérték, és nekem, nekünk nagyon tetszett!
Hogy mennyiére?
Annyira, hogy most hasonló lehetőség után kajtatva akadtam erre a hitetlenkedő közösség félérre!
Amúgy megértem, hisz a Magyarok csak egy valamit szeretnek sajnos!
Egymást lehúzni, átvágni, mindegy milyen formában!

De lőn kivétel.Nekem szerencsém volt, és nem csak kedves, de igen segítőkész emberrel hozott össze a sors!

Nem hiszem, hogy itt megfordulnék ismét, tehát ide hiába senki ne válaszoljon!

Viszont, ha szeretne eljutni, egy fejenként 250-300 ezer forintos útra repülőjegy árban, akkor a messengeren megtalál!

Huff Csaba
Huffnagel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-04, 18:05   #44 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 16-01-04
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Huffnagel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Van Teneriffe Ingyen!
Huffnagel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-04, 18:06   #45 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 16-01-04
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Huffnagel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Gabriel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Belebotlottam egy hirdetésbe, ahol ingyen szállást kínálnak a Kanári-szigetekre, Tenerifére.
Átverést gyanítottam és google segítségével rákerestem. Leesett az állam, mert honlapok tucatjai kínálják ingyen az utazást Tenerife szigetére.
Több hotel, panzió, apartmanház szerepel a kínálatban, rosszat pedig sehol sem írnak, nincsenek rejtett költségek, legalábbis állítják. Csak egy pár órás imsertető meghallgatása kötelező, de nincs vásárlási kötelezettség azon sem.

Túl jól hangzik. Ez az ingyen Tenerife egy kihagyhatatlan ajánlat, vagy egy átverés?
Nem akarom, hogy bepalizzanak, de ha ezzel spórolni tudok és csak az utazás és helyi költőpénzt kell fizetni valóban, akkor kipróbálnánk.

Tud valaki mesélni erről? Van valakinek tapasztalata?
Szia
Igen van!
Lehet menni ingyen Teneriffere! MI voltunk, remek volt!

PONT!

Ha érdekelnek a részletek, akkor
70/***-****
H*** Csaba

Csak Wiber, Whatsap üzenetek esetére!

Szia Cs
Huffnagel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-09, 06:31   #46 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 16-01-08
Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Val_aki a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Igen, lehetsegesek ezek az utazasok - nagyjabol ingyen, mert persze mindig van nemi koltseg azert. DE igen igaz. Vilagos, igatlan /timeshare eladas a dolog lenyege amire megprobalnak ravenni.
Mar nincs eleg haszon ezeken a (valojaban rablogazdalkodas modon kialakitott ) 'uzleteken' de az is igaz hogy a nyugati rablogazdalodas nem annyira atlatszoan erkolcstelen mint az un. 'Magyar modi' - ahogy itt fent valaki mar emlitette. Szoval ok mar megtanultak hogy egy kicsit adni is kell/erdemes es ezzel csalogatni a potencialis vevot. Ha tiz odacsalogatottbol 1 bedol mar jol jartak. Ennyi.

Ezert megprobalnak bevonni uj retegeket; ahogy traveller mondta hatha akad egy ket balek aki megiscsak belemegy es elkotelezi magat ha mas nem reszletfizetes stb. kereteben.

Szoval igaz s nincs penzed az utra erdemes ezt valasztani mert megiscsak ott vagy es marad idod nezelodni, nyaralni is Persze hogy megprobalnak behuzni ezert vagy ott
Javaslatom: menjetek batran meg azt se kell mondani hogy 'nem' csak azt hogy gondolkodsz rajta Lenyeg hogy semmit ne irj ala . Masszoval engedd hogy bizakodjanak egy kicsit -miert ne legyen nekik is jo napjuk

En a magam reszerol Floridaban voltam ugyanilyen keretek kozott

Jo utat
Val_aki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-29, 01:50   #47 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 16-12-29
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Piréz a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs down Go Kártya, Go Solutions

De sokan vagyunk balekok!
Elmegyünk egy termékbemutatóra és azt hisszük, hogy ellen tudunk állni azoknak a szélhámosoknak, akik évek óta arra trenírozzák magukat, hogy olyan üdülési szolgáltatásokat adjanak el, amit látatlanban, előre kell kifizetni, anélkül, hogy tudnánk mire is szolgálnak. Miközben te pihenni, üdülni szeretnél, ők kihasználják a figyelmetlenséged és nagyon udvariasan, de gondolkodási idő nélkül, egy elhamarkodott azonnali döntést csikarnak ki belőled.
Engem a Go Solutionosok vezettek meg a Go kártyájukkal.
Nem tudom, hogy Go kártyával mennyiért utazhatnék Tenerifére, de például Sopronba velük alig drágábban mehetek, mint nélkülük.
Gyakorlatilag olyan csomagokat adnak el termékbemutatóval megspékelt szenzációs kedvezményes ajánlatként, amit a szállodák termékbemutató nélkül is megajánlanak.
Ha viszont nem tájékozódsz kellőképpen akkor behúznak a csőbe és mire észbe kapsz, addigra egy több százezres szolgáltatást (kártyát?) kapsz, amivel valószínűleg semmivel nem kapsz olcsóbb szállást, mint az adott időben piaci körülmények között ne kapnál.
Piréz nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
átverés, ingyen, ingyen szállás, ingyen Tenerife, ingyen utazás, Kanári-szigetek, MLM, RCI, Spanyolország, Tenerife, Time sharing, Üdülési jog



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 
Téma eszközök Keresés ebben a témában
Keresés ebben a témában:

Részletes keresés
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva



A pontos idő 13:59 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.