Utazás Fórum  

Vissza   Utazás Fórum > Utazás a gyakorlatban > Utazási irodák
Regisztráció Súgó Közösség Naptár Mai hozzászólások Keresés


Válaszol
 
LinkBack Téma eszközök Keresés ebben a témában Megjelenítési módok
Régi 2011-10-27, 08:34   #1 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 10-08-04
Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 0
The Goran a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Araamu Travel

Egyre több helyen hallok, olvasok az Araamu Travel Utazási Irodáról. Csupa jót írnak róluk, általában a legolcsóbbnak mutatják be.
Persze, mint ilyenre én is rögtön ugrottam és ekkor jött a nagy pofáraesés. Csupa 1-2 hozzászólásos fórumozó futtatja őket, összetéveszthetetlenül hasonló stílusban. Több felhasználót már töröltek is ezek közül. Úgy tűnik egy munkatársuk feladatul kapta hozzászólások írását kamu utasok nevében.

Ezen a fórumon még nem láttam őket, de gondoltam kibeszélhetnénk a témát. Van valakinek valós tapasztalata velük?

http://www.araamutravel.hu/
The Goran nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-21, 08:46   #2 (permalink)
VIR
Új tag
 
Csatlakozott: 12-03-21
Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
VIR a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi a párommal voltunk már velük Hawaiion és a Bahamákon. Eddig nekünk mind a 2 alkalommal rendben volt az út, úgy volt, ahogy azt mondták.
VIR nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-04-18, 13:43   #3 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

TheGoran,
Én a maldív fórumot szoktam nézegetni, ott a bodiZ felhasználó nem is titkolja, hogy az araamutól lenne kérdés miért engedik, amikor több hozzászólásban is saját magát reklámozza?
Én régóta nézelődök a maldív fórumon, mert készülünk oda, barinőm is ott tudakolózott volna ott erről arról, de amint felment tanácsért a fórumra, a bodiZ máris írt neki privibe levelet, kérte, hogy hadd adjon már ajánlatot neki, mert hogy úgyis ő lesz a legolcsóbb. Ráadásul a többi irodáról, akiktől kapott bnőm ajánlatokat, egyfolytában rosszakat mondott, meg az ő ajánatukat akarta kiszedni állandóan, hogy alájuk tudjon menni árban (nem adta oda bnőm neki persze egyiket sem, de árban sem volt a legjobb) Mondanom sem kell, hogy nem velük mentek barinőmék, de ez nem az áron múlott náluk... :-D
Nézem korábbi hozzászólásait a maldívon, nemrég az egyik fórumozóval még azon vitatkozott, hogy járt-e már külföldön, a maldívon, most meg weboldalukon hirtelen 15 év tapasztalat jött össze 35 országgal... no comment
Persze lehet, hogy csak az én cselszövős női eszem látja így ezt és nincs is ebben semmi "csúsztatás".
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-22, 08:49   #4 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-22
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
BodiZ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Válasz

Kedves gretuska!
Csak h válaszoljak.
1. Ha végig nézed hozzászólásaim, láthatod, hogy kb 60-ból összesen 1x írtam ki a nevet.
2. A tapasztalattal kapcsolatban csak annyit tudok mondani, h személyesen be kell jönni hozzánk és velem is és kollégáimmal is el lehet beszélgetni és el tudod dönteni tényleg jártunk-e 35 országban vagy csak marketing. (szívesen mutatunk fotókat is)
3. Ha Te nem is nézed az oldalunk, mert velünk nem szimpatizálsz, akkor honnan tudsz olyanról, amit kb 2 hete frissítettünk oldalon

Én úgy gondolom, hogy csípjük a konkurencia szemét
Üdvözlet az Úri szabónak, ami a no commentet illeti ))
BodiZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-27, 16:48   #5 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás :)

Kedves bodiz,

1. mondtam volna, hogy nem nézem az oldalatokat? épp utazás előtt állunk, nézünk szét, így még szép, hogy minden irodát megnézünk dárágámmal, és a sztem alakul is a befutó, (nekünk épp a másik "A" betűs lesz a nyerő, akit emlegetnek). A fórumot mondjuk igaz, hogy csak féléve követem, menyasszonykorom óta
2. másik iroda rólatok még csak semlegeset mondott, pl "nem ismer Titeket" ez volt a "legdurvább". :-D így ez a szemcsípés szerintem megválaszolva.
3. egyszer írtad ki a neved igen, ez látszik, bár meg nem számoltam az összes 1et tuti Goran is csak egy undokbéka (bocsika Goran)
4. a fórumos hozzászólásokból láttam, hogy Te dolgozol ott és mindenki Téged emleget, ha közben többen lettetek, akkor bocsika, ennyire nem vagyok képben, igazad van. (akkor ők nem ügyfeleznek és azért nem említi senki őket?)
5. szorry nem vok postás, de ha már szemcsípést emlegetünk... :-P

üdv, g
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-27, 18:25   #6 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-22
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
BodiZ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves gretuska!
Mi sem szoktunk egyik irodáról sem rosszat mondani, de az azért fura, ha egy konkurens iroda azt mondja nem ismer minket... vicces
Na de mind1. Jó nézelődést kívánunk Nektek és jó utazást, bármi is legyen az úti cél egzotikusból egyik sem rossz választás!
BodiZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-02, 10:04   #7 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

szia bodiz,
úgy látom Te nem tudsz szabadulni a konkurenciától, mint egy kiskutya, ez nagyon ari, :-) (bocsi, de ez jutott eszebe), de most vonatkoztassunk el egy kicsit a Te világodtól: az olyan vicces lenne, hogy a nagy irodáknál a munkatárs nem hallott az irodádról. (?) gondolom egy V..ta és a hasonló méretű irodák nem foglalkoznak a kisebbekkel ilyen szinten, mert nem zavarják köreiket (persze, ez csak az én véleményem és nem tény), és Te ezek szerint nem voltál ismerős nekik. ez olyan hihetetlen?
a választás nehéz, bár mi pl. egyre inkább azt látjuk, hogy nem a maldív a nekünk való hely, nem bírjuk mi az egyhelyben ülést :-D
üdv, grestuska
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-02, 22:43   #8 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-22
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
BodiZ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

szia gretuska,
Inkább nem mondok semmit, mert az Tőlem, lehet, hogy nem lenne hiteles Ami a második felét illeti: Maldív a világ legszebb helye...és ezt nem csak én mondom, sok világot járt utasnak ez a véleménye, bár igaz, hogy nem sokat kell tenni, hogy a kiválasztott szigetet körbe sétáljátok De ha inkább nagyobb sziget az érdekes, akkor Seychelles lehet az egyik jó választás. Ott sok szép partot lehet felfedezni.
BodiZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-04, 13:33   #9 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

bodiz, örülök, hogy ilyen jót mulatsz ezen a hitelesség dolgon, képzeld én is, mondjuk nem tudom hogy ha enyém lenne az iroda, akkor is ilyen vicces lenne-e :-D
én azt gondolom ha a fórumon irodaként reklámozol, holott ez nem etikus, az gáz, ha lerohanod az emberkéket, hogy had adjál ajánlatot, de közben úgy teszel, hogy Te segíteni vagy ott, az visszatetsző. Ha azt csinálod, amit TheGoran ír, ha azt mondod 1* írtad ki neved, de minden harmadik posztban ott az iroda, bocsika, nekem nem hiteles.
Ha egy ismerősöd beleszaladt már abba, hogy mit mondasz másról és hogy "kunyerálod" más iroda ajánlatát el, (de azért mondod, nem mondasz másról rosszat) én inkább neki hiszek, szory, mégis csak a barinőm és ismerem. mai világban sztem az utasok jól megnézik a pár csőd után, hogy kit választanak (pláne, ha megégtek nemrég), és mindennek hipp-hopp utána lehet járni, és ezek az előbbeik összeadódnak szépen tudod. aztán beírod az iroda nevét, és mindjárt megtalálod ezt az oldalt, megnézel még pár fórumot, kérdezősködsz is, stb.stb.
én azt gondolom ezekután valóban mosolygós ez a hitelesség kérdés, hát utas szemmel nekem bizti.

én seychelles-n nem látok olyan központokat, éjszakai életet, ahova be lehet menni, meg izgalmas kirándulásokat, táncos estéket stb., ott is sztem uncsi lenne nekünk
üdv, grtska
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-04, 20:11   #10 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-22
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
BodiZ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Getuska! bármikor szívesen megmutatom Neked személyesen a szóban forgó leveleket, másik irodákról rosszat sem mondtunk/írtunk. Ennyit tudok erről mondani. De a kettőnk között annyi az eltérés, h én elérhető vagyok személyesen, a nevem adom, viszont nem tudhatjuk, h Te ki is vagy...Mert nagyon szívügyednek veszed, h ellenünk kampányolj. Arról nem beszélve, h az elején azt írtad h mi állítólag minden irodáról rosszat írtunk, holott 1 irodát említett barinőd. A maldív forumon dícsérő utasainknkkal is szívesen bármikor össze hozunk. Ami pedig a megbízhatóságot illeti csak annyit erről, hogy forgalmunk duplázódott és idén is több lesz ezek alapján bárki eldöntheti hol az igazság De a legjobb ha mindenki kér 4-5 helyről ajánlatot, esetleg be is fárad a szimpi irodákba, elbeszélget az ügyintézővel és azzal utazik akivel szeretne.
BodiZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-05, 12:47   #11 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

bodiz,
szóval Te beszélsz nekem a névadásról és incognitóról, aki "Csupa 1-2 hozzászólásos fórumozó futtatja őket, összetéveszthetetlenül hasonló stílusban. Több felhasználót már töröltek is ezek közül. Úgy tűnik egy munkatársuk feladatul kapta hozzászólások írását kamu utasok nevében." (ez idézet volt)? ez most komoly??? :-P naaaaaaaa....
- ha már itt tartunk, egy ilyen fórum pont azért van, hogy a tapasztalatokat kibeszéljék az emberek, hangsúlyozom: a tapasztalatokat. Amikről én írok, az nem véleméy, hanem tények. Ha nem tetszenek a tények, talán nem az utast kéne megróni, s még csak nem is a konkurenciát emlegetni állandóan, mert ez így kicsit nevetségessé tesz tudod... az meg, hogy annyira kampányolnék ellenetek, vicces, mert hogy egy fórumon mertem írni tapasztalatokat. Vagy mindenki fogja be, aki rosszat tapasztalt, ugye? szerintem álneves fórumozóból adminná kéne előlépned mindenhol és akkor cenzúrázhatnád is rögtön a fórumokat, hm?? .-P
Egyébként, a maldív fórum is erre született, tudod, és nem arra, hogy az irodák azt csinálják, amit the goran is ír. (lerohanják őket rögtön privátban) ---apropó, akkor ő is biztos a konkurencia lehet, mert ilyet mert írni??? vagy őt ismered? netán azt is te postoltad? :-D -úgy látom, valamiért az ellen nem tiltakoztál annyira, bár, nehéz is lenne tiltakozni az álnév ellen, ha még alá is írod rendszeresen a posztokat ;-)
Ha annyira kíváncsi vagy rám, írj privibe levelet, van itt olyan lehetőség.
a forgalom meg szép dolog, gratulálok, bár sztem ennek semmi köze a megbízhatósághoz.
grtska
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-07, 08:33   #12 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-22
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
BodiZ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Gretuska,
A tényekkel kapcsolatban, amikor azt írod (és erre meg tudjuk mutatni Neked a levelezést is):
"írt neki privibe levelet, kérte, hogy hadd adjon már ajánlatot neki, mert hogy úgyis ő lesz a legolcsóbb" - ezzel szemben a tény: barinőd megkérdezte Tőlem a fórumon, hogy mit ajánlanék és én erre fel írtam neki, hogy milyen keretből szeretnének kijönni, de remélem, hogy ezzel nem tettem rosszat, hogy nem a fórumon kezdtem el erről levelezni, hogy ki mennyit költ...

"Ráadásul a többi irodáról, akiktől kapott bnőm ajánlatokat, egyfolytában rosszakat mondott" - ezzel szemben a tény: ezzel szemben összesen 1 irodáról volt csak szó és róluk sem mondtunk rosszat.

"Nézem korábbi hozzászólásait a maldívon, nemrég az egyik fórumozóval még azon vitatkozott, hogy járt-e már külföldön, a maldívon" - ezzel szemben a tény: Én magam is jártam több alkalommal és kollégáim is. Ezt a bejegyzést pont annak az irodának az utasa írta, aki viszont dícséri azt az 1 irodát, akitől barinőd ajánlatot kapott, de néha minket is szokott

A dícsérőinkkel kapcsolatban pedig: vettem a fáradtságot és végig néztem az elmúlt 2 évet. 11 különböző felhasználó bejegyzését találtam, melyből 1-nek több mint 24000!!! hozzászólása van, 1 van 5000 fölött, 4 1000 körül és a többiek 80-100 körül és kb 3-4, akiknek 20 körül. A hozzászólók között több olyan van, aki törzstag.

A forgalommal kapcsolatban: azért gondolom, hogy olyan cégnél, ahol nő a forgalom, az azért lehet, mert elégedettek az utasok is.

Ennél többet erre már nem tudok mit mondani.
BodiZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-09, 10:59   #13 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-17
Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
gretuska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

bodizka, az etikáról:
"Sziasztok!
Csak segítségemet szeretném felajánlani azoknak, akik Maldívra terveznek utazást a jövőben. Több utasunk említette, hogy dícsérnek minket itt a fórumon, ezért arra gondoltam, hogy szívesen válaszok minden kérdésre. Irodánk nevét nem szeretném kiírni, mert nem akarom sem most sem később, hogy reklámnak vegye bárki, aki már esetleg ismer az tudja Illetve ez itt nem a reklám helye lenne, csupán, mivel magam is Maldív rajongó vagyok szívesen segítek.De ha úgy gondoljátok többen is, hogy nem jó a kezdeményezés írjátok be és nem erőltetem a dolgot. "
- Ha nem emlékeznél, akkor ezt Te írtad a maldív fórumon anno: ha szerinted nem gáz, hogy a fórumozóknak írsz rögtön reg. után, fórumon kívül, meg reklámozol, akkor miért tartottad szükségesnek ezt külön kiemelni többször is, amikor bekéredzkedtél a fórumra?

újabb csúsztatás: barátnőm NEM Tőled kért ajánlatot a fórumon, Tőled semmit nem kérdezett már ne is haragudj, hanem írt egy posztot, hogy a fórmuozók mit ajánlanának 5 csillagban. Tudod, ha valaki veszi a fáradtságot, hogy fórumra regel, az infóért megy, a többeiknek meg írnak irodáknak nincs ezzel semmi baj, ha így dolgozol, de akkor ne mutatkozz légyszi már "Robin Hood" szerepben, mert nem túl elegáns

Forgalom:Jorgos, Eurotours, Aeroviva... folytassam? közös pontok megvannak? (több forgalom, mégis eltűntek :-D

Dícsérők: tudod, mikor valaki keresgél a fórumon, akkor belebotlik olyan infókba, mint amilyeneket harzol ír többek között a mauritius fórumon... azért nem teszem ide ki, nehogy ezt is valamiféle ördögi elenetek-kampányolásnak értelmezd, keress rá. Én nagyon érdekesnek találtam őket midnensetre, van belőle bőven

tudod, itt 3-4 levélváltás alatt találkoztam 3-4 csúsztatással, olyan dolgokban, amit 1 másodperc alatt vissza lehet keresni (nem is értem). Sajnálom, hogy minderről ÉN tehetek (szerinted)...

üdv, G
gretuska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-09, 12:31   #14 (permalink)
Adminisztrátor
 
Csatlakozott: 09-10-01
Összes hozzászólás: 107
Hírnév szint: 10
harzol a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

No akkor most már én is hozzászólok.
Egyrészt szóba kerültem, másrészt én vagyok itt az adminisztrátor.

Pár éve az indexes fórumon olyannyira felidegesített az Araamu Travel több álnéven posztolgató munkatársa, hogy végső soron az vezetett a forum.utazas.hu indulásához. Itt legalább nem az országok/városok témáját offolják szét ezek a hozzászólások, hanem koncentrálódnak az adott utazási iroda témájába. Legyen az pozitív, vagy negatív vélemény. (itt most általánosságban beszélek, mert a reklám jellegű hozzászólások elég általánosak)

Egyébként épp most kaptam egy burkolt fenyegetést az Araamu Travel képviselőjétől, hogy ha nem távolítom el ezt a fórumtémát, akkor esetleg számolhatok egy rágalmazási feljelentés rám/fórumra vonatkozó részével.
Ezzel nagyon nem tudok mit kezdeni, így csak annyit tudok mondani, hogy állok elébe. Szólásszabadság van. Ahogy bizonyos helyeken lehet álnéven dicsérni szolgáltatásokat, itt (amíg be nem bizonyosodik, hogy szándékos lejáratásról van szó) el lehet mondani a negatív véleményeket is.

Természetesen BodiZ és az Araamu Travel is megvédheti magát. Ebbe nem kívánok beleszólni.

Viszont szemmel látható, hogy ez a vita nem vezet sehová, így azt nem bánnám, ha más irányba kanyarodna a beszélgetés.
Igazságot tenni nem tudok. Nem is akarok. Gretuska elmondta a véleményét és érveit, mint ahogy BodiZ is megtette ezt. Ha folytatni akarjátok a sehova nem vezető vitát, akkor felőlem mehet.
Magam részéről azt sem értem, hogy miért tereli/engedi a beszélgetést az Araamu Travel olyan irányba, ami a vita elmérgesedéséhez vezet.

Javaslom kezdjen bele valami pozitív kommunikációba. Pl. simán lehet itt akciókat hirdetni, szép képeket feltölteni a kívánt utakról és akkor saját kezdeményezésükre fordulhatna a téma jobb irányba.

Persze bármikor beeshet egy ügyfél, aki elmondja a jó/rossz véleményét. Még egyszer leírom, hogy amíg megfelelő keretek között zajlik én nem fogok semmit sem törölni innen.

További jó fórumozást mindenkinek!

harzol - az adminisztrátor
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-09, 12:46   #15 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-22
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
BodiZ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Grétuska!
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy irodánk nevét nem szeretném kiírni. Nekem ezt írta barátnőd: "Februárban mennénk, örömmel vennék az ajánlatot" Talán tévesen ítéltem meg, hogy milyen jellegű információra és formában kíváncsi. Nekem egy szállodaajánlás árral együtt igen fontos információt jelent. Fórumon kívül az iroda részéről kapott ajánlatot a barátnőd, nem fogadta el. Mivel törekszünk arra, hogy mindig az elérhető legkedvezőbb árat adjuk, igenis érdekel az oka annak, ha valaki mégsem a mi ajánlatunk mellett dönt, erre rá szoktunk kérdezni. Ha valakit sért a kérdés, nem válaszol rá. Nem mocskolódtunk más iroda ellen sem. Intelligens ember módjára kommunikálunk. Ezt a vesszőfutást ezen a fórumon veled parttalannak és egyúttal befejezettnek tekintjük. Elhatároljuk magunkat azoktól az irodáktól és azok tulajdonosi körétől, akik a 90-es, korai 2000-es virágzó években összeszedett bevételeikkel egy nehezebb időszakba lépve leléptek, egyik napról a másikra becsukták az irodát, kollégáknak és utasoknak egyaránt őrült kellemetlenségeket és veszteségeket okozva. Azok számára, akik információt szeretnének az utazási irodáról, bármi kérdésük felmerül egy úti célról egy tervezett utazás kapcsán stb természetesen továbbra is szívesen állunk rendelkezésre. Megbízható iroda vagyunk tapasztalt kollégákkal, ezt a jövőben is minden nap igyekszünk bizonyítani azoknak, akik megtisztelnek minket a bizalmukkal.

Üdvözlettel,
BodiZ
BodiZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-09, 13:29   #16 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-04-22
Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
BodiZ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves harzol!
Örülünk a kezdeményezésnek, hogy nincs értelme ennek a továbbiakban, kezdjünk el valami mást. Ha bárkinek felmerül bármilyen kérdése utazással kapcsolatban, nyugodtan tegye fel, szívesen megválaszoljuk!

Üdvözlettel,
BodiZ
BodiZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-08, 09:41   #17 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 12-08-08
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
R. Peti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi nászútnak a Maldiv szigeteket választottuk, nagyon utánna is jártam a témának, sok utazási irodától kértem árajánlatot. Mi az Araamu Travel mellett döntöttünk, mert kedvező árat kaptunk, nagyon segítőkészek voltak és rugalmasak. Mi mindenben azt kaptuk, amit igértek és kértünk. Maldiv gyönyörű hely és örök emlék marad, én mindenkinek ajánlom ha teheti nézze meg. Mi 10 éjszakát voltunk ott, ami kicsit sok is volt egy szigeten 7 éjszaka bőven elég. Haza úton még azt is felajánlották az utazási irodába, hogy Doha átszálásnál meg is tudunk ingyen szálni a repülőjegy jóvoltából, amit kár lett volna kihagyni. Nem tudom, miért kell ezen a fórumon őket lehúzni, de az biztos, hogy velünk nagyon korrektek és kedvesek voltak. Ha megint nyaralni megyünk őket fogom választani.
R. Peti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-15, 15:31   #18 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 13-01-15
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Debi a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs up

Sziasztok! Az Araamu Travel Utazási irodáról érdeklődtetek. Én is böngészgettem a fórumokat, hogy utazásunk előtt benyomásokat szerezzek az irodáról. Ezeket ti is olvashattátok. Árajánlatot kértem tőlük, melyre szinte azonnal választ is kaptam. Természetesen rajtuk kívül több utazási irodával is kapcsolatban voltam. A kért ajánlaton kívül más lehetőségeket is küldtek, melyek új irányba terelték eredeti elképzelésünket. Nem tartottam tolakodónak, sőt, inkább udvariasnak és segítőkésznek. Nagyon rugalmasak, felkészültek, úgy éreztem kellő szakmai tapasztalattal és kapcsolattal rendelkeznek. Ha volt személyes tapasztalatuk, azokat megosztották velünk, ha nem volt, azt is őszintén megmondták, és információkat gyűjtöttek a kérdéseinkre vonatkozóan. A legkedvezőbb ajánlatott tőlük kaptuk.
Minden dokumentumot és visszaigazolás időben megkaptunk és az utazás tökéletes volt, minden az előre megbeszéltek szerint történt. Kaptunk kölcsönbe egy víz alatti fényképezőgépet, hogy az élményeinket meg tudjuk örökíteni. Teljesen bizalomra épülve, az átvételről még csak egy papír aláírását sem kérték. Jó kapcsolat alakult ki közöttünk, így szívesen utaznánk az Araamu Travel utazási irodával a későbbiekben is. Az ismerőseimnek is ajánlottam őket, így nektek is csak azt tudom javasolni, vegyétek fel velük a kapcsolatot, nem fogtok csalódni. Jó keresgélést, jó utat!
Debi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-12, 19:42   #19 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 15-01-12
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
fercsibercsi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! én most vagyok éppen benne egy Maldiv út szervezésében az Araamu-val. Eddig minden rendben ment! Udvarias, gyors és nagyon segítőkészek. Remélem az úttal is meg leszünk elégedve, mivel nem egy piti útról van szó és ez nem minden évben lesz napirenden. Majd beszámolok a friss tapasztalataimró. Minden esetre gretuska kitartó színvonal alatti sározása lehet hogy a "barinőjének, bocsika" (jajj) bejön, de ilyen véleményt írni, anélkül, hogy utaztak volna, akár egyszer is ezzel az irodával, hát magát minősíti vele. Szerintem örüljön az iroda, hogy nem lett az utasuk!!!
fercsibercsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-09-10, 07:49   #20 (permalink)
Új tag
 
Csatlakozott: 15-09-10
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Zsüdi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia fercsibercsi! Mi is epp utazast szervezunk az Araamusokkal. Mi a tapasztalatod veluk? Koszi
Zsüdi nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
Araamu, Araamu Travel, Utazási iroda



Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)
 

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks bekapcsolva
Pingbacks bekapcsolva
Refbacks bekapcsolva


Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
KEN-EDI Travel Timcsi Utazási irodák 6 2019-09-05 18:45
BS Travel Group stingervst Utazási irodák 8 2011-05-01 08:50
To Islands Travel tremonti Utazási irodák 3 2010-10-04 18:55


A pontos idő 14:51 , a GMT +1 időzóna szerint.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.